Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezun 17 Personel Alımı

Danıştay'ın 17 kişilik personel alımına başvuracak adaylar için üç ayrı Kadro bulunuyor. Alınacak personeller aşçı, garson ve bahçıvan olarak görev yapacaklardır. Alım için başvuracak personel adayları KPSS P94, P93 ve P3 puan sıralaması ile alınacaktır. KPSS için 60 puan şartı bulunmaktadır.

 Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezun 17 Personel Alımı
 Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezun 17 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 7827 kez okundu.

Aşçı olarak görev yapacak olanlar için aranan şartlar şöyle:Eğitim olarak en az lise mezunu olmak, Mesleki  eğitim olarak aşçılıkla ilgili en az meslek lisesi mezunu olmak veya Halk Eğitim Merkezlerinin  veya diğer resmi kurum veya kuruluşların düzenlediği eğitim kurslarından mezun  olmak veya aşçılık alanında sertifika sahibi olmak. Bunlara ek olarak aşçılık mesleği alanında en az iki yıl çalışmış olduğunu belgelemek gerekmektedir. (Sosyal Güvenlik Kurumlarına prim ödemek şartıyla “Aşçılık” konumunda iki yıl süreyle çalışmış olduğuna dair SGK’dan alınacak sigorta hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesinin belgelenmesi zorunludur.)

Bahçıvan olarak görev yapacak olanlar için şartlar: En az lise mezunu olmak.Ek olarak bahçıvanlık bonservisine  sahibi olmak. (Sosyal Güvenlik Kurumlarına prim ödemek şartıyla “Bahçıvan” konumunda çalışmış olduğuna dair SGK’dan alınacak sigorta hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesinin belgelenmesi zorunludur.)

Garson olarak görev yapacak olanlar için: Turizm Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak  veya meslek lisesi ve dengi okulların otelcilik, turizm otel işletmeciliği, turizm ve otelcilik, turizm, turizm endüstrisi servis hizmetleri bölümlerinden mezun olmak veya lise ve dengi okullardan mezun olup garson bonservisi sahibi olanlar başvurabilir.

Başvuru tarihleri şöyle:

Başvurular  23 Ekim 2017 Pazartesi günü saat: 09.00’da başlayacaktır. Başvurular için son tarih 27 Ekim 2017 Cuma günü saat: 17:00. Başvurular mesai saatleri içerisinde yapılabilecektir. Personel adayları,  Başvurularını Danıştay Başkanlığının  resmi internet sitesinden bireysel olarak  ( http://www.danistay.gov.tr) çıkarılacak başvuru formunu doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak sitede belirtilen belgelerle beraber aday  şahsen Danıştay Başkanlığının Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabileceklerdir.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

danıştay personel alımı Danıştay Başkanlığı personel alımı Danıştay 17 personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak