istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezun 17 Personel Alımı

Danıştay'ın 17 kişilik personel alımına başvuracak adaylar için üç ayrı Kadro bulunuyor. Alınacak personeller aşçı, garson ve bahçıvan olarak görev yapacaklardır. Alım için başvuracak personel adayları KPSS P94, P93 ve P3 puan sıralaması ile alınacaktır. KPSS için 60 puan şartı bulunmaktadır.

 Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezun 17 Personel Alımı
 Danıştay Başkanlığı En Az Lise Mezun 17 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 7569 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Aşçı olarak görev yapacak olanlar için aranan şartlar şöyle:Eğitim olarak en az lise mezunu olmak, Mesleki  eğitim olarak aşçılıkla ilgili en az meslek lisesi mezunu olmak veya Halk Eğitim Merkezlerinin  veya diğer resmi kurum veya kuruluşların düzenlediği eğitim kurslarından mezun  olmak veya aşçılık alanında sertifika sahibi olmak. Bunlara ek olarak aşçılık mesleği alanında en az iki yıl çalışmış olduğunu belgelemek gerekmektedir. (Sosyal Güvenlik Kurumlarına prim ödemek şartıyla “Aşçılık” konumunda iki yıl süreyle çalışmış olduğuna dair SGK’dan alınacak sigorta hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesinin belgelenmesi zorunludur.)

Bahçıvan olarak görev yapacak olanlar için şartlar: En az lise mezunu olmak.Ek olarak bahçıvanlık bonservisine  sahibi olmak. (Sosyal Güvenlik Kurumlarına prim ödemek şartıyla “Bahçıvan” konumunda çalışmış olduğuna dair SGK’dan alınacak sigorta hizmet dökümü ve işe giriş bildirgesinin belgelenmesi zorunludur.)

Garson olarak görev yapacak olanlar için: Turizm Meslek Yüksekokullarının ilgili bölümlerinden mezun olmak  veya meslek lisesi ve dengi okulların otelcilik, turizm otel işletmeciliği, turizm ve otelcilik, turizm, turizm endüstrisi servis hizmetleri bölümlerinden mezun olmak veya lise ve dengi okullardan mezun olup garson bonservisi sahibi olanlar başvurabilir.

Başvuru tarihleri şöyle:

Başvurular  23 Ekim 2017 Pazartesi günü saat: 09.00’da başlayacaktır. Başvurular için son tarih 27 Ekim 2017 Cuma günü saat: 17:00. Başvurular mesai saatleri içerisinde yapılabilecektir. Personel adayları,  Başvurularını Danıştay Başkanlığının  resmi internet sitesinden bireysel olarak  ( http://www.danistay.gov.tr) çıkarılacak başvuru formunu doldurduktan sonra imzalı ve fotoğraflı olarak sitede belirtilen belgelerle beraber aday  şahsen Danıştay Başkanlığının Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı No: 149 (Eskişehir yolu 10. Km.) Çankaya/ANKARA adresine başvurabileceklerdir.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

danıştay personel alımı Danıştay Başkanlığı personel alımı Danıştay 17 personel alımı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek