TBMM 10 BİN TL MAAŞ GARANTİLİ PERSONEL ALIMI YAPILIYOR.

Türkiye Büyük Millet Meclisi 10 bin tl maaş garantili 22 kişilik personel alımı yapacak.TBMM 22 kişilik personel alımını dün yayınladığı ilan ile duyurdu

TBMM 10 BİN TL MAAŞ GARANTİLİ PERSONEL ALIMI YAPILIYOR.
TBMM 10 BİN TL MAAŞ GARANTİLİ PERSONEL ALIMI YAPILIYOR. Duran Can Ateş
Bu içerik 17332 kez okundu.

Alım başvuruları başlamış durumdadır.
TBMM Ankara’da 22 kişilik bilişim personeli alımı yapacağını 18 Ekim  2017 Çarşamba günü duyurdu. Adaylar TBMM Ankara yerleşkesine alınacak ve başvurular 18 Ekim-27 Ekim 2017 arasında yapılabilecek

Bilişim personeli alımını başvurmak isteyen adaylar başvuru formunu TBMM’nin resmi internet sitesinden temin edebilirler.


Alımlar kamu kurum ve kuruluşlarının büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde bilişim personeli istihdamına ilişkin esas ve usuller hakkında yönetmelik gereğine göre yapılacak.


BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANINA BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR :
-Bilgisayar mühendisliği,elektrik mühendisliği,elektronik mühendisliği.elektrik ve elektronik mühendisliği,endüstri mühendisliği, yazılım mühendisliği programlarından birinden lisans mezunu olmak.
-Yabancı dil puanı istenen şartları sağlayan adaylardan başvuruları doğru bir şekilde yapanlar arasından yapılacak sınav ve mülakatlarla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına hak kazanacaktır.
-Başvurular belirtilen tarihlerde mesai saatleri içerisinde yapılabilecek.Başvurular TBMM resmi sitesinde belirtilen belgelerle beraber şahsi olarak TBMM ek hizmet binasına yapılacaktır(ADRES:TBBM ek hizmet binası Atatürk Bulvarı no: 153 BakanlıklarANKARA). Posta yoluyla başvuru yapacak adaylar TBMM İnsan Kaynakları  Başkanlığı 06543 BakanlıklarANKARA adresine başvuru yapabilecek.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

tbm persdonel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak