Samsun 250 Bekçi Alımı

Samsun Valiliği bünyesinde görevlendirmek üzere 250 bekçi alımı yapıyor. Detaylar haberimizde...

Samsun 250 Bekçi Alımı
Samsun 250 Bekçi Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 2544 kez okundu.

Samsun Valiliği bünyesinde görevlendirmek üzere 250 bekçi alımı yapıyor. İller bekçi alım ilanlarını yavaş yavaş yayınlamaya başladı. İlanlar yayınlandığında   sizlerle paylaşıyoruz. Samsun Valiliği ilçelerde görevlendirmek üzere 250 bekçi alımı yapıyor.

Samsun Valiliği bekçi alımı başvuruları 14 Kasım - 28 Kasım 2017 tarihleri arasında, istenilen belgeler ile birlikte İl ve İlçe Emniyet Müdürlüklerine şahsen yapılacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların ilçeler arasında yalnız 1 başvuru yapması gerekmektedir. 1'den fazla başvuru yapan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların başvuru yaptığı yerde en az 1 yıl ikamet ediyor olması, en az 1,67 cm boya sahip olması, kamu haklarından mahrum olmaması, görevini yapmaya egel olabilecek bir sağlık sorunun bulunmaması, arşiv araştırması ve güvenlik soruşturmasının olumlu sonuçlanması gerekmektedir.

Başvuruları il ve ilçe Emniyet Müdürlüklerine, nüfus cüzdanı, diploma, adli sicil belgesi, fotoğraf ve ikametgah belgesi ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

bekçi alımı Emniyet Müdürlükleri Samsun Valiliği

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak