istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

1526 ASTSUBAY VE 868 TEĞMEN ATAMASI YAPILACAK

Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli yaptığı açıklamalarda on gün içerisinde 1526 astsubay atamasının yapılacağını bildirdi.

1526 ASTSUBAY VE 868 TEĞMEN ATAMASI YAPILACAK
1526 ASTSUBAY VE 868 TEĞMEN ATAMASI YAPILACAK Duran Can Ateş
Bu içerik 8721 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanlığı  6. Olağan Kongresinde konuşma yapan Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli 2002 yılında yapılan savunma sistemlerinin sadece yüzde on sekizinin yerli olanaklarla üretilebildiğini vurguladı. Bakan Canikli konuşmasına şu sözlerle devam etti:”Türkiye S400’lerin dışında ayrıca uzun vadeli kendi yerli milli kapasitesini geliştirmek amacıyla hava savunma sistemi geliştirmek, üretmek ve kullanmak için EUROSAM Konsorsiyumu’nu oluşturan ülkelerle ön anlaşmayı gerçekleştirdi. ”
Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli açıklamalarında subay ve astsubay atamalarına da yer verdi. Bakan Canikli subay ve astsubay atamalarına dair şu açıklamalarda bulundu:”Hızlı bir şekilde bu ihraçların açığını kapatmak için çalışma yapıyoruz.Bunun sonucunda 15 Temmuz’dan sonra eğitime alınan 868 ilk subay teğmenlerimizin atamasını 10 gün içerisinde gerçekleştireceğiz.Bunlar dört yıllık üniversite mezunları arasından 15 Temmuz’dan sonra alınan,eğitilen ve şimdi mezun olan subaylar.”
Bakan Nurettin Canikli sözlerine şöyle devam etti:”Şimdi şuan,yine 9 ay sonra teğmen olarak nasbedilmek üzere iki bin beş yüz subay adayının mülakatı devam ediyor. Onlar da inşallah bu ay içerisinde tamamlanacak. 9 ay sonra onları da subay,teğmen olarak nasbedeceğiz.Bütün bunlar yeni kurulan Millli Savunma Bakanlığına bağlı Milli Savunma Üniversitesi bünyesinde gerçekleştiriliyor.İnşallah önümüzdeki iki yıl içerisinde bu şekilde ortaya çıkan subay ve astsubay açığının tamamı kapatılmış olacak.”

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek