Çukurova Üniversitesine 38 Kamu Personeli Alınacak!

11 Aralık 2017 tarihli ilana göre Adana Çukurova rektörlüğü tarafından 38 kişilik sözleşmeli kamu personeli alımı gerçekleştirilecek.

Çukurova Üniversitesine 38 Kamu Personeli Alınacak!
Çukurova Üniversitesine 38 Kamu Personeli Alınacak! Duran Can Ateş
Bu içerik 4613 kez okundu.

11 Aralık 2017 tarihli ilana göre Adana Çukurova rektörlüğü tarafından 38 kişilik sözleşmeli kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. Alımların sözleşmeli sağlık personeli için yapılacağının duyurulduğu ilana göre hemşire, sağlık teknikeri ve sağlık fizikçisi alımı gerçekleştirilecek.

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğünün açıklamış olduğu ilanın başlama tarihi 11 Aralık 2017 başvurulara son tarih olarak ise 25 Aralık 2017 belirlenmiş. Başvuru için adaylardan istenilen belgelerle birlikte en son verilmiş olan tarihe kadar başvuru yapılması gerekiyor. Başvurular ise Personel Daire Başkanlığı İşçi Bürosuna adayın şahsen yapması gerekiyor. Buna göre başvurularda başkası bulunamayacak ve posta ile yapılan başvurularda kabul edilemez.

BAŞVURULARDA ARANAN ŞARTLAR

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğünün 38 kişi personel alımına başvurularda aranan şartlar is aşağıdaki gibi belirlenmiştir.

HEMŞİRE ALIMI

Bu bölüme başvuru yapacak olan adayların Sağlık Meslek Liselerinde Hemşirelik/Sağlık Memurluğu bölümünden ya da Sağlık Yüksek Okullarının Hemşirelik Sağlık Memurluğu bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

SAĞLIK TEKNİKERLİĞİ ALIMI

 Sağlık teknikeri alımı için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Anestezi bölümü ya da Tıbbi Görüntüleme teknikleri bölümünü tamamlamış olması gerekiyor. Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu mezunları sağlık teknikerliği alımı için başvurabilecekler.

SAĞLIK FİZİKÇİSİ ALIMI

Bu bölüme başvuracak olan adayların Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Programı bölümünü bitirmiş olması gerekiyor.

Yukarıda alım yapılacak 38 kamu personeli alımı için ilanın detayları belirtilmiştir.

Çukurova üniversitesi çukurova üniversite çukurova üniversitesi personel alımı personel alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak