istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

SYDV 17 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımlarını sürdürüyor. Alınacak 17 kişilik personel için detaylar aşağıda.

SYDV 17 Personel Alımı Gerçekleştirecek
SYDV 17 Personel Alımı Gerçekleştirecek Duran Can Ateş
Bu içerik 8088 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımlarını sürdürüyor. Bu anlamda kadrolu işçi statüsü için iki şehir Kütahya ve Yozgat’ta çalıştırılmak üzere görevlendirilecek personel alımı yapılacak. Adayların en geç 20 Aralık 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Şanlıurfa ve Muğla ilanları için ise geçici işçi alımı için olacak. Bu ilanın da en son başvuru tarihi 17 Aralık 2017 adaylar hangi ilana başvurmak istiyorsa ona göre o şehrin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekiyor.

Muğla Dalaman kaymakamlığına ise 3 kişi alım gerçekleştirilecek. Alımlarda KPSS aranmayacak başvuru için 18-50 yaş arasındaki ilkokul mezunları başvuruda bulunabilecekler. İlana başvuruda bulunacak olanların aynı şehirde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Şanlıurfa’ da 10 kişilik işçi alımı gerçekleştirilecek. Aranan şartlar arasında KPSS tercihi bulunmuyor. Bunun yanı sıra adayların B sınıfı ehliyeti olması gerekiyor. Ayrıca adayın ikamet zorunluluğu ve ilkokul mezunu olması gerekiyor. Başvurunun gerçekleştirileceği yer ise Şanlıurfa Kaymakamlığı.

Yozgat’ta ise 1 büro görevlisi ile 2 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınacak başvurunun son günü ise 22 Aralık 2017 tarihi.

Kütahya Çavdarhisar Kaymakamlığına 1 Sosyal Yardım İnceleme görevlisi son başvuru tarihi 20 Aralık 2017.

Sosyal Yardım İnceleme görevlisi için başvuracak olan adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekiyor.

sosyal yardımlaşma SYDV Sosyal yardımlar personel alımı eleman alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek