SYDV 17 Personel Alımı Gerçekleştirecek

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımlarını sürdürüyor. Alınacak 17 kişilik personel için detaylar aşağıda.

SYDV 17 Personel Alımı Gerçekleştirecek
SYDV 17 Personel Alımı Gerçekleştirecek Duran Can Ateş
Bu içerik 8356 kez okundu.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımlarını sürdürüyor. Bu anlamda kadrolu işçi statüsü için iki şehir Kütahya ve Yozgat’ta çalıştırılmak üzere görevlendirilecek personel alımı yapılacak. Adayların en geç 20 Aralık 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Şanlıurfa ve Muğla ilanları için ise geçici işçi alımı için olacak. Bu ilanın da en son başvuru tarihi 17 Aralık 2017 adaylar hangi ilana başvurmak istiyorsa ona göre o şehrin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekiyor.

Muğla Dalaman kaymakamlığına ise 3 kişi alım gerçekleştirilecek. Alımlarda KPSS aranmayacak başvuru için 18-50 yaş arasındaki ilkokul mezunları başvuruda bulunabilecekler. İlana başvuruda bulunacak olanların aynı şehirde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Şanlıurfa’ da 10 kişilik işçi alımı gerçekleştirilecek. Aranan şartlar arasında KPSS tercihi bulunmuyor. Bunun yanı sıra adayların B sınıfı ehliyeti olması gerekiyor. Ayrıca adayın ikamet zorunluluğu ve ilkokul mezunu olması gerekiyor. Başvurunun gerçekleştirileceği yer ise Şanlıurfa Kaymakamlığı.

Yozgat’ta ise 1 büro görevlisi ile 2 Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınacak başvurunun son günü ise 22 Aralık 2017 tarihi.

Kütahya Çavdarhisar Kaymakamlığına 1 Sosyal Yardım İnceleme görevlisi son başvuru tarihi 20 Aralık 2017.

Sosyal Yardım İnceleme görevlisi için başvuracak olan adayların aşağıdaki şartları taşıması gerekiyor.

sosyal yardımlaşma SYDV Sosyal yardımlar personel alımı eleman alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak