İçişleri Bakanlığına 18 Personel Alımı Yapılacak

İçişleri bakanlığı tarafından yayınlanan ilana göre Dernekler Denetçi Yardımcılığı giriş sınavı 19 Aralık 2018 tarihi itibariyle açıklanmış oldu.

İçişleri Bakanlığına 18 Personel Alımı Yapılacak
İçişleri Bakanlığına 18 Personel Alımı Yapılacak Duran Can Ateş
Bu içerik 11280 kez okundu.

İçişleri bakanlığı tarafından yayınlanan ilana göre Dernekler Denetçi Yardımcılığı giriş sınavı 19 Aralık 2018 tarihi itibariyle açıklanmış oldu. Yapılan açıklama ile Ankara’ da ikamet eden 18 personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurular ise 08 Ocak – 12 Ocak tarihleri arasında yapılacak. Başvuru internet üzerinden gerçekleştirilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI

4 yıllık lisans mezunu olmak (üniversitelerin siyasal, hukuk,iktisat,işletme,iktisadi ve idari bilimler fak. Ya da bunlara denk olanlardan mezun olmak)

35 yaşından küçük olmaları

2016-2017 KPSS’den 70 ve üzerinde puan almış olmak

BAŞVURU NASIL YAPILACAK?

İçişleri bakanlığının personel alımı ilanına başvurmak isteyenlerin bakanlığın internet adresi üzerinden talep formunu doldurduktan sonra www.turkiye.gov.tr adresinden e-devlet şifresiyle birlikte giriş yaparak müracaatlarını gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Alım yapılacak personel sayısı 18 olmakla birlikte alım Ankara ili için olacak buna göre yukarıda belirtilmiş olduğu gibi Ankara ikameti olmayan kişilerin başvuruları olumlu yönde değerlendirilmeyecektir. Başvuruların en geç 18 Aralık 2017 tarihine kadar tamamlanmış olması gerekiyor. kamumemuru.com sitesi olarak başvuruların sonuçları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz bunun yanı sıra sitemiz üzerinden ilanları takip etmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

TÜM İLANLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

 

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

içişleri bakanlığı personel alımı eleman alımı memur alımı kadrolu personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak