Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Program kapsamında 30 Personel Alacak

Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Program kapsamında alım yapmak üzere memur ve personel alım ilanı yayınladı. Alıma dair tüm detaylar haberimizde…

Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Program kapsamında 30 Personel Alacak
Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Program kapsamında 30 Personel Alacak Duran Can Ateş
Bu içerik 14344 kez okundu.

Bilindiği üzere Türkiye İş Kurumu Toplum Yararına Proje kapsamında Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullara güvenlik görevlisi ve hizmetli personel ataması yapmaktadır. Bu sene ilk defa yapılacak olan uygulama ile Türkiye İş Kurumu tarafından Toplum Yararına Proje kapsamında Muğla Kavaklıdere Belediye Başkanlığına 30 memur alımı yapılacaktır.
Getirilen bu uygulama ile aynı ilan kapsamında diğer il ve ilçelerde de alım yapılması beklenmektedir. Yayınlanan ilan ile yapılan alımlar geçici ve kalıcı  olabilmektedir. 


Son başvuru tarihi 01 Ocak 2017  olarak belirlenmiştir. Başvuru yapacak olan adaylar belirlenen TYP numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR bürolarına giderek şahsen başvuru yapabileceklerdir. İŞKUR TYP numarası 252921 olarak belirlenmiştir. 


Adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. 40 yaşını doldurmamış ve ilkokul,lise,önlisans veya lisans mezunu olan adaylar başvuru yapabilmektedir. Alımı yapılan adaylar Muğla Kavaklıdere Belediye Başkanlığında görevlendirilecektir.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

işkur Türkiye İş Kurumu işkur personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak