istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Ulaştırma Bakanlığı 29 Memur Alımı Yapıyor!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı AB uzman yardımcısı biriminde görevlendirilmek üzere 16 kişi ile birlikte kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 13 uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecek. Haberin detayları aşağıda yer alıyor.

Ulaştırma Bakanlığı 29 Memur Alımı Yapıyor!
Ulaştırma Bakanlığı 29 Memur Alımı Yapıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 15333 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı AB uzman yardımcısı biriminde görevlendirilmek üzere 16 kişi ile birlikte kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 13 uzman yardımcısı alımı gerçekleştirecek.  İlan Devlet Personel Daire Başkanlığı ilanı 27 Aralıkta yayınlandı. Alınacak olan uzman yardımcısı personeli ise aşağıdaki gibi değerlendirilmiştir.

Ulaştırma bakanlığına alınacak olan personellerin Ankara’da çalışması sağlanacak. İlana başvurular ise 27 Aralık 2017 – 08 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Başvurular Ulaştırma Bakanlığına şahsen ya da posta yoluyla yapılacak.

Ulaştırma Bakanlığı geçtiğimiz yıllarda da bakanlık bünyesinde çalıştırılmak üzere çok sayıda memur alımı yapmıştı. Buna göre bakanlığın her yıl alımları da devam ettiriliyor. 2018 yılının ilk alımları ise Ocak ayından itibaren yapılmaya başlanacak.

Ulaştırma Bakanlığına alınacak olan uzman yardımcısı 13 kişinin elektrik elektronik mühendisliği bölümü ya da Bilgisayar Mühendisliği ve hukuk lisans bölümü mezunu olması gerekiyor. Adaylar KPSS puanlarına göre alınacak ve yabancı dil sınavından ise C düzeyi olması tercih ediliyor.

Ulaştırma Bakanlığı Avrupa Birliği Uzman Yardımcılığı için alınacak 16 kişinin mütercim, tercüman, iktisat, işletme, uluslararası kamu yönetimi bölümlerinin 4 yıllık programlarından mezun olmaları gerekiyor.  KPSS puanının ise en az 80 puanın üzerinde olması gerekiyor. Bunun yanı sıra A derecede İngilizce bilmesi gerekiyor.

ulaştırma bakanlığı memur alımları personel alımı eleman alımı işçi alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek