istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2018 Yılı Memur Alımları Açıklandı!

2018 yılı için yeni alınacak olan personellerde kurumlar tarafından açıklanmaya başladı.

2018 Yılı Memur Alımları Açıklandı!
2018 Yılı Memur Alımları Açıklandı! Duran Can Ateş
Bu içerik 13542 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türkiye’de hizmet veren pek çok kamu kurum ve kuruluşu var ve bu kurumlar bünyelerine sürekli olarak personel alımı gerçekleştiriyorlar. Alımlar personeller eksildikçe açıkların kapatılması amacıyla yapıldığından 2017 yılı içerisinde tüm alımlar gerçekleştirilerek 2018 yılı için yeni alınacak olan personellerde kurumlar tarafından açıklanmaya başladı. Yeni yıl geçtiğimiz sene olduğu gibi bir çok kişiye iş kapısı olacak buna göre haberimizin detaylarında alım yapılacak olan kurumlar hakkında size bilgi aktaracağız.

Kurumlar bünyelerine personel katarken bir takım şartları öne sürüyor. Bu şartlara baktığımızda ise genelde KPSS ve yaş sınırı bunun yanısıra eğitim durumu ve YDS gibi bir takım özel şartlar öngörülüyor. KPSS 2018 yılı için henüz yapılmadığından 2017 yılı değerlendirilmeye alınacak  

ADAYLARDAN ARANAN GENEL NİTELİKLER

Adaylarda aranan genel nitelikler yukarıda belirttiğimiz şekilde ancak bazı kurumlarda farklılık gösterilebiliyor. Örneğin KPSS aranmadan ya da sözlü mülakat gerçekleştirilmeden sözleşmeli personel alımı yapılabiliyor.

KPSS

KPSS bilindiği üzere bir işe girerken belirleyici bir faktör bu nedenlede adayların istenilen puanı değil bunun üzerinde bir puanı almaları gerekiyor. çünkü alım esnasında en yüksek puandan en aşağılara doğru tercih yapılıyor.  

Bazı Kurumlar KPSS şartı aramıyor!

Bazı kurumlar ise personel ilanı alımlarında KPSS şartı aramıyorlar. Bunun yerine daha farklı alanlara önem veriyorlar. Örneğin mesleki bilgisi ve tecrübesi ön planda tutuluyor. Ya da askeri personel alımlarında KPSS gerekmiyor. Hatta bazı üniversitelerinde KPSS şartı aramadıkları biliniyor.

memur alımları 2018 personel alımları 2018 memur alım ilanları 2018 kaç memur alınacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek