istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TSK 43 Bin Personel Alımı Yapacak

Geçtiğimiz yıllarda yapılan 15 Temmuz darbesi sonucunda bilindiği üzere Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çok fazla sayıda personel ihraç edilmiş ve edilmeye de devam ediyordu.

TSK 43 Bin Personel Alımı Yapacak
TSK 43 Bin Personel Alımı Yapacak Duran Can Ateş
Bu içerik 13779 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Geçtiğimiz yıllarda yapılan 15 Temmuz darbesi sonucunda bilindiği üzere Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde çok fazla sayıda personel ihraç edilmiş ve edilmeye de devam ediyordu. Buna göre TSK’ da personel ihtiyacının çoğalması üzerine alımlara da hız verildi. Bugün kurumlar arasına bakıldığında en fazla personel alımının da Türk Silahlı Kuvvetlerine yapıldığını görebilirsiniz.

Açıklanan ilana göre toplamda 20,595 sözleşmeli er alımı gerçekleştirilecek. 13,213 uzman erbaş, 5,375 astsubay ve 3,755 subay alımı gerçekleştirilecek. Buna göre toplamda 2018 yılı içerisinde 42,238 personel alımı planlanıyor.

Görevden Almalar TSK’da Büyük Açığa Neden Oldu

15 Temmuz darbe girişiminden sonra OHAL ilan edilmiş ve KHK’larla Türk Silahlı Kuvvetlerinden 8,568 personel ihraç edilmişti. Bu personellerin geneline baktığımızda ise nitelikli ve de üst düzey rütbe sahipleriydi. Dolayısıyla burada meydana gelen açıklarında çok hızlı bir şekilde kapatılması gerekiyordu. Milli Savunma Bakanlığı bu zamana kadar TSK’ya yaklaşık olarak 15,850 personel almış ve alınan personellerinde 6 bin 162’si sözleşmeli erbaş 3 bin 698’i uzman erbaş, 4 bin 135’i astsubay ve 763’ü subaydan oluşuyor.

2018 Yılında Alımlar Devam Edecek

Yukarıda da belirtilmiş olduğu üzere TSK bünyesinde personel açığı oldukça fazla ve bu anlamda da 2018 yılı boyunca kademeli olarak alımlar devam edecek.  Darbe sonrasında kapatılmış olan Harp Akademileri yerine kurulan üniversitelerden mezun olan öğrencilerin alımları da devam ediyor.

TSK Türk Silahlı Kuvvetleri TSK personel alımı personel alımı eleman ilanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek