4 Bakanlık 127 Memur Alımları Sona Eriyor

Devlet Personel Başkanlığı personel alımları konusunda ilanlarını açıklamaya devam ediyor. Açıklanan yeni ilanlarla birlikte 4 bakanlığın 127 memur alımlarının da sona erdirildiği belirtiliyor.

4 Bakanlık 127 Memur Alımları Sona Eriyor
4 Bakanlık 127 Memur Alımları Sona Eriyor Duran Can Ateş
Bu içerik 9287 kez okundu.

Devlet Personel Başkanlığı personel alımları konusunda ilanlarını açıklamaya devam ediyor. Açıklanan yeni ilanlarla birlikte 4 bakanlığın 127 memur alımlarının da sona erdirildiği belirtiliyor. Buna göre alım yapılacak olan bakanlıklar ise Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 29 personel alımı yapacak. Diyanet İşleri Başkanlığı 10 personel alımı yapacak, TBMM Türkiye Büyük Millet Meclisi 70 personel alımı yapacak ve son olarak İçişleri Bakanlığı 18 personel alımı yapıyor. İlana göre toplamda 4 bakanlık 127 personel alımı yapacağı belirtiliyor.

İlanların en son başvuru tarihi 08 Ocak 2018 tarihinde sona erecek. Sitemiz üzerinden tüm bakanlıklara yapılacak olan ilanların yanı sıra özel sektör ilanlarını da bulabilirsiniz. Bunun içinde memur alımları sayfamızı takip etmeniz yeterli olacaktır.

Ulaştırma Bakanlığı 29 Uzman Yardımcısı ilanı yayınladı. Başvuruda bulunmak isteyen adayların lisans mezunu olmaları gerekiyor. Bunun yanı sıra KPSS şartı da aranmaktadır. Adaylar başvurularını kendileri şahsen ya da posta yoluyla yapabilecek.

Diyanet İşleri Başkanlığı Personel Alımı için ise 4 kişilik uzman yardımcısıyla bilrikte 6 kişi sade uzman yardımcısı toplamda 10 personel alımı gerçekleştirecek. Alımlarda adayların lisans mezunu olması gerekiyor. 4 kurul uzman yardımcısı için alınacak olan personelin KPSS 60 puan üzerinde alması ve başvurusunu da şahsen il müftülüğüne yapılması gerekiyor. 6 uzman yardımcısı için başvuru DİBBYS üzerinden yapılacak.

TBMM 70 kişi yasama uzmanı lisans mezunu alacağını yayınladı. Başvurular E-Devlet üzerinden TBMM başkanlığının internet sayfası üzerinden online olarak yapılacaktır.

İçişleri Bakanlığı 18 Dernek Denetçi Yardımcısı alım ilanı yayınladı. Başvurular Bakanlığın internet sitesi üzerinden form doldurularak online olarak gerçekleşecektir.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

memur alımları personel alımı eleman ilanı bakanlık ilanları bakanlıklar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak