istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İçişleri Bakanlığı 18 Memur Alacak

2018 yılı içerisinde kamu kurum ve kuruluşlarına memur personel alım süreci de başlatılmış oldu. Buna göre ocak ayı içerisinde pek çok kurumun personel ihtiyacını gidermek amacıyla alımlara başladığını görüyoruz.

İçişleri Bakanlığı 18 Memur Alacak
İçişleri Bakanlığı 18 Memur Alacak Duran Can Ateş
Bu içerik 5702 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2018 yılı içerisinde kamu kurum ve kuruluşlarına memur personel alım süreci de başlatılmış oldu. Buna göre ocak ayı içerisinde pek çok kurumun personel ihtiyacını gidermek amacıyla alımlara başladığını görüyoruz. Bu anlamda ilan açıklayan kurumlardan bir tanesi de İçişleri Bakanlığı.

Yayınlanan ilana göre içişleri bakanlığı personel alımını gerçekleştirerek 18 kişilik kadro boşluğu olduğunu ve bunun içinde alım gerçekleştirileceğini söyledi. Personel alımları Devlet Personel Başkanlığınca yapılacak. İlan ilk olarak 19 Aralık 2017 tarihinde yayımlandı. Ancak başvurular bugün itibariyle (08.01.2018) başlamış bulunuyor.

Alım yapılacak olan bölümler ise İçişleri Bakanlığı Dernekler Denetçi Yardımcısı. Alım yapılacak şehir ise Ankara. Bu anlamda ilana başvuruda bulunacak olan kişilerin Ankara ilinde ikamet etmeleri gerekiyor. Başvuru 08 Ocak 2018- 12 Ocak 2018 tarihleri arasında yapılacak. Başvuru ise internet üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Başvuruda bulunacak adayların eğitim düzeyleri de önemli. Buna göre adayı lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden ya da bunlara bağlı olan denkliği bulunan yurt içi ve yurtdışındaki üniversitelerden birini bitirmiş olmaları gerekiyor. Adayların 35 yaşını doldurmamış olması gerekiyor.

BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuruda bulunacak adayların 2017 KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

Başvuru şekli şöyle: Adaylar Bakanlık adresli internet sitesi üzerinde İş Talep Formu doldurularak e-Devlet şifresi ile 08 Ocak 2018 ile 12 Ocak 2018 tarihleri arasında erişip elektronik ortamda doldurarak gerçekleştirebilirler.

İçişleri Bakanlığına 18 Personel Alımı Yapılacak haberimizin ayrıntıları için tıklayınız...

 

İçişleri bakanlığı personel alımı memur alımları eleman alımları memurlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek