Türkiye Maarif Vakfına 30 Memur Alınacak

Personel ilanı alımları devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşlarının ardından özel sektör ve de vakıflar da personel alımlarını başlattı. İlana göre Türkiye Muaarif Vakfına toplamda 30 personel alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye Maarif Vakfına 30 Memur Alınacak
Türkiye Maarif Vakfına 30 Memur Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 7759 kez okundu.

Personel ilanı alımları devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşlarının ardından özel sektör ve de vakıflar da personel alımlarını başlattı. İlana göre Türkiye Muaarif Vakfına toplamda 30 personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar KPSS A puanına göre yapılacak ve uzman yardımcısı olarak alım gerçekleştirilecek. İlana başvuru tarihi ise 10 Ocak 2018 tarihi olarak belirlenmiş. İlanın en son başvuru tarihi ise 21 Ocak 2018.

Başvurular Maarif vakfına ait personel alımları sitesi üzerinden yapılacak ve başvuru gerçekleştirilebilmesi içinde kullanıcı kaydının oluşturulması gerekiyor. Başvuru adımlarının tamamlanmasından sonra başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olacak. Peki ilana başvuru da bulunabilmek için nasıl şartlar gerekiyor.

MAARİF VAKFI UZMAN YARDIMCISI BAŞVURU ADIMLARI

Alımlarda başvurulacak yol se kariyer.turkiyemaarif.org web sitesi olacak. Başvuruda bulunacak adayın diploma ya da mezuniyetiyle ilgili olan belgesinin aslı ve ya onaylı olan bir örneğini bulundurmaları gerekiyor. Bunun yanı sıra yabancı dil belgesi ve onun aslı ve fotokopisi de gerekiyor. Özgeçmiş hazırlanırken ise 4,5x6 ebatlarında bir fotoğrafla sisteme üye olunması yeterli olacak. Yüklemenin ardından başvurunuz incelenmeye başlayacak.

SINAV TARİHİ NE ZAMAN?

Sınav iki şekilde yapılacak birincisi yazılı ikincisi ise sözlü sınav. Yazılıdan başarılı sonuçlar alanların sözlü sınav için çağırılacakları açıklanmış. Yazılıya başvurusu kabul edilmiş kişiler ise vakfın kurumsal sitesi üzerinden açıklanacak. Buna göre adayların sınava girecekleri yerlerde açıklanmış olacak. Yazılı sınav 17 Ocak 2018 tarihinde yapılacak.   

Sözlü sınav ise yazılıdan başarılı olan adayların dört katı şeklinde olacak ve bunlara mülakat yerleri 7 gün öncesinden posta ile bilgilendirilecek. Mülakatın tarihi henüz belirtilmemiş.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • T.C. vatandaşları
  • 30 yaşını geçmemiş olmak.
  • Askerlik ile ilgisi bulunmamak, ertelenmek yad a bitirmiş olmak.
  • Yabancı dil sınavından iki yıl içinde yapılan İngilizce, Fransızca, Arapça, Almanca dillerinden C düzeyinde puanı olmak.
  • Sağlık raporu
memur alımları personel alımı alım ilanları alımlar personeller

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak