istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Türkiye Maarif Vakfına 30 Memur Alınacak

Personel ilanı alımları devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşlarının ardından özel sektör ve de vakıflar da personel alımlarını başlattı. İlana göre Türkiye Muaarif Vakfına toplamda 30 personel alımı gerçekleştirilecek.

Türkiye Maarif Vakfına 30 Memur Alınacak
Türkiye Maarif Vakfına 30 Memur Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 7525 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Personel ilanı alımları devam ediyor. Kamu kurum ve kuruluşlarının ardından özel sektör ve de vakıflar da personel alımlarını başlattı. İlana göre Türkiye Muaarif Vakfına toplamda 30 personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar KPSS A puanına göre yapılacak ve uzman yardımcısı olarak alım gerçekleştirilecek. İlana başvuru tarihi ise 10 Ocak 2018 tarihi olarak belirlenmiş. İlanın en son başvuru tarihi ise 21 Ocak 2018.

Başvurular Maarif vakfına ait personel alımları sitesi üzerinden yapılacak ve başvuru gerçekleştirilebilmesi içinde kullanıcı kaydının oluşturulması gerekiyor. Başvuru adımlarının tamamlanmasından sonra başvuru işlemi gerçekleştirilmiş olacak. Peki ilana başvuru da bulunabilmek için nasıl şartlar gerekiyor.

MAARİF VAKFI UZMAN YARDIMCISI BAŞVURU ADIMLARI

Alımlarda başvurulacak yol se kariyer.turkiyemaarif.org web sitesi olacak. Başvuruda bulunacak adayın diploma ya da mezuniyetiyle ilgili olan belgesinin aslı ve ya onaylı olan bir örneğini bulundurmaları gerekiyor. Bunun yanı sıra yabancı dil belgesi ve onun aslı ve fotokopisi de gerekiyor. Özgeçmiş hazırlanırken ise 4,5x6 ebatlarında bir fotoğrafla sisteme üye olunması yeterli olacak. Yüklemenin ardından başvurunuz incelenmeye başlayacak.

SINAV TARİHİ NE ZAMAN?

Sınav iki şekilde yapılacak birincisi yazılı ikincisi ise sözlü sınav. Yazılıdan başarılı sonuçlar alanların sözlü sınav için çağırılacakları açıklanmış. Yazılıya başvurusu kabul edilmiş kişiler ise vakfın kurumsal sitesi üzerinden açıklanacak. Buna göre adayların sınava girecekleri yerlerde açıklanmış olacak. Yazılı sınav 17 Ocak 2018 tarihinde yapılacak.   

Sözlü sınav ise yazılıdan başarılı olan adayların dört katı şeklinde olacak ve bunlara mülakat yerleri 7 gün öncesinden posta ile bilgilendirilecek. Mülakatın tarihi henüz belirtilmemiş.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

  • T.C. vatandaşları
  • 30 yaşını geçmemiş olmak.
  • Askerlik ile ilgisi bulunmamak, ertelenmek yad a bitirmiş olmak.
  • Yabancı dil sınavından iki yıl içinde yapılan İngilizce, Fransızca, Arapça, Almanca dillerinden C düzeyinde puanı olmak.
  • Sağlık raporu
memur alımları personel alımı alım ilanları alımlar personeller
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek