istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TSK’ya Subay ve Astsubay Alımı Yapılacak

15 Temmuz darbesi sonrasında personel alımlarının fazlalaşması neticesinde Türk Silahlı Kuvvetlerinden çok sayıda personel açığa alınmış ya da görevden atılmıştı.

TSK’ya Subay ve Astsubay Alımı Yapılacak
TSK’ya Subay ve Astsubay Alımı Yapılacak Duran Can Ateş
Bu içerik 7697 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

15 Temmuz darbesi sonrasında personel alımlarının fazlalaşması neticesinde Türk Silahlı Kuvvetlerinden çok sayıda personel açığa alınmış ya da görevden atılmıştı. Bu anlamda TSK’ da meydana gelen boşluk sonrasında da personel ihtiyacı doğmuş ve alım ilanları yayınlanmaya başlamıştı. Kamumemuru.com adresi olarak bizde TSK’nın personel alımları konusundaki haberlerimizi sizinle paylaşmak istedik.

Nurettin Canikli yaptığı açıklama da şu anda TSK’ya personel yetiştiren Harp Okulları, Astsubay Meslek Yüksekokulları,  Harp Enstitüleri ve Araştırma Enstitülerinde 7 bin 327 kişinin eğitim gördüğünü açıkladı. Fakat bunların dışında acil ihtiyacın karşılanması açısından yeni personel alımı yapılacağını söyledi.  Açıklamaya göre nereye ve kaç kişilik bir personel alımının gerçekleştirileceği de belli oldu.

Nereye Kaç Kişi Alınacak?

Nurettin Canikli 2017 yılında TSK’ya çok sayıda personel alımı gerçekleştirildiğini ancak alımlarında şu an itibariyle henüz tamamlanmadığını söyledi. Bu nedenle de 2018 yılı içerisinde TSK’ye personel alımları devam edecek.

TSK’ya yapılması planlanan alımlar

  • Kara Kuvvetleri Komutanlığına 2 bin 427 subay ve 2 bin 657 astsubay alınacak.
  • Deniz Kuvvetleri Komutanlığına 693 subay ve 836 astsubay alınacak.
  • Hava Kuvvetleri Komutanlığına 341 subay ve bin 899 astsubay alınacak. 
  • Özel Kuvvetler Komutanlığına 300 subay ve 600 astsubay alınacak. 

Kuvvet komutanlıklarına yukarıda belirtilmiş sayıda personel alımı gerçekleştirilecek. Toplamda ise 3761 subay ve 5992 astsubay alımı yapılacak. 

TSK alımları personel alımları personel eleman alımı TSK
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
Hakkari Üniversitesi Rektörlüğüne İç Denetçi Alınacak
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek
MSB Genel Kurmay Başkanlığı: Sivil Memur Alımı Gerçekleştirecek