ASPB ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Personel Alacak

Meslek bir genç için en önemli konu. Dolayısıyla gençler mesleklerinde ne kadar ileri giderse kendilerini geliştirme ve ekonomilerine de o kadar katkı sağlayacaklardır.

ASPB ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Personel Alacak
ASPB ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Personel Alacak  Duran Can Ateş
Bu içerik 11870 kez okundu.

Meslek bir genç için en önemli konu. Dolayısıyla gençler mesleklerinde ne kadar ileri giderse kendilerini geliştirme ve ekonomilerine de o kadar katkı sağlayacaklardır. Bu anlamda işsiz olan gençlerin iş kapısının açılması için SODES kapsamında gençlerin mesleksiz kalmaması kapsamında Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne iki kişi alınacak. Aynı zamanda Köylere Hizmet Götürme Birliği Kapsamında da 13 kişilik personel alımı gerçekleştirilecek.

İlan için başvurular başladı ve ilana göre Köylere Hizmet Götürme Birliği 16 Ocak 2018 itibariyle personel ilanını sonlandıracak SODES kapsamında alınacak olan personel için ise son başvuru tarihi 18 Ocak 2018 belirlenmiş. Alınacak olan toplamda 15 kişi Ağrı ilinde görevlendirilecek. Bunun içinde personellerin Ağrı’da olmaları ve başvurularını da şahsen yapmaları gerekli.

Köylere hizmet götürme birliği başvuru nasıl yapılacak?

Alınacak olan 13 kişilik personeller için ise şu kadrolarda görev verilmesi planlanıyor. Şoför  (İş Makinesi operatörü), Elektrikçi ve Hizmetli olarak alım yapılacaktır.

Ağrı için alınacak olan personel ilçe teşkilatlarında görev alacak ve adayların en az ilkokul mezunu en fazla da lisans mezunu olması gerekiyor. . Şoför iş makinesi operatörü için sürücü belgesine sahip olmaları ve Elektrikçi ustası için ustalık belgesi olması gerekmektedir. Başvuracak adaylar için ilan kılavuzu ve iletişim numaraları aşağıdaki link adresinde yer almaktadır.

İzlenecek Yol

Ağrı valiliği SODES kapsamında mesleksiz genç kalmasın projesi ile İl müdürlüğüne alınacak 2 kişi için önlisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacaklar şahsen başvuru yapacak olup iletişim numaraları eklenmiştir.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

köylere hizmet götürme birliği aspb personel alımı eleman alımı işçi alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak