istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Sözleşmeli Personel Alıyor

Devlet Personel Başkanlığının internet sitesi üzerinden açıklanmış olan ilana göre Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bilişim personeli kadrosuna sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Sözleşmeli Personel Alıyor
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Sözleşmeli Personel Alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 2083 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Devlet Personel Başkanlığının internet sitesi üzerinden açıklanmış olan ilana göre Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bilişim personeli kadrosuna sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yazılı ve sözlü sınav başarı durumuna göre gerçekleştirilecek. Buna göre başarıyı yakalayan 3 personel işe alınacak.  

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu ilanına başvuruda bulunmak için kurumun istediği şartlara uyulması gerekiyor. Açıklanan ilana göre başvuru şartları da aşağıda belirtilmiştir

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bu belirtilen bölümlerin dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olması isteniyor.

Adayların ayıca kurum tarafından belirlenen, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda bilgili ve kendini geliştirecek yapıda olmaları isteniyor.  

BAŞVURU SÜRECİ

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumunun açıklamış olduğu personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerin en geç 26 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru formu ve dilekçelerini özgeçmişlerini de içerisine ekleyerek basvuru@ayk.gov.tr e-posta adresine göndermeleri gerekiyor.  

Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Sözleşmeli Personel Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alımı eleman alımı sözleşmeli personel alımları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek