Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Sözleşmeli Personel Alıyor

Devlet Personel Başkanlığının internet sitesi üzerinden açıklanmış olan ilana göre Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bilişim personeli kadrosuna sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek.

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Sözleşmeli Personel Alıyor
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Sözleşmeli Personel Alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 2359 kez okundu.

Devlet Personel Başkanlığının internet sitesi üzerinden açıklanmış olan ilana göre Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bilişim personeli kadrosuna sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yazılı ve sözlü sınav başarı durumuna göre gerçekleştirilecek. Buna göre başarıyı yakalayan 3 personel işe alınacak.  

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu ilanına başvuruda bulunmak için kurumun istediği şartlara uyulması gerekiyor. Açıklanan ilana göre başvuru şartları da aşağıda belirtilmiştir

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bu belirtilen bölümlerin dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olması isteniyor.

Adayların ayıca kurum tarafından belirlenen, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda bilgili ve kendini geliştirecek yapıda olmaları isteniyor.  

BAŞVURU SÜRECİ

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumunun açıklamış olduğu personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyenlerin en geç 26 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru formu ve dilekçelerini özgeçmişlerini de içerisine ekleyerek basvuru@ayk.gov.tr e-posta adresine göndermeleri gerekiyor.  

Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Sözleşmeli Personel Atatürk Kültür Dil ve Tarih Yüksek Kurumu personel alımı eleman alımı sözleşmeli personel alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
İŞKUR Üzerinden Fatura Tahsilatçısı, Vardiya Amiri ve Sekreter Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak
201 İlkokul Mezunu Belediye İşçisi, Lise ve Üniversite Mezunu Memur Alımı Yapılacak