İŞKUR İMD MEMURU ALIMI YAPIYOR!

Türkiye İş Kurumu tarafından, Maliye Bakanlığına 2018 yılı içerisinde İş ve meslek danışmanı memuru alımı yapmak için vize talebi gönderildi

İŞKUR  İMD MEMURU ALIMI YAPIYOR!
İŞKUR  İMD MEMURU ALIMI YAPIYOR! Duran Can Ateş
Bu içerik 10910 kez okundu.
Maliye Bakanlığından gelecek olan olumlu haber ile alımlar yapılacaktır.
Ülkemizde işsizlik oranını azaltmak ve istihdamı sağlamak amacıyla faaliyetler yürüten Türkiye İş Kurumu memur alımlarına devam etmektedir. Başka kurumlara istihdam yapılmasına aracı olmakla beraber kendi bünyesindeki ihtiyaçları gidermek amacıyla yaptığı alımlarla da ülke genelinde istihdam sağlamaya devam ediyor.
 
Gelen yoğun talep üzerine İŞKUR, Maliye Bakanlığına memur alım talebi göndermiştir. Yayınlanan Türkiye İş Kurumu 2018 Performans Programına göre Maliye Bakanlığına 1000 iş ve meslek danışmanı memur alımı için vize isteği gönderilmiştir.
 
Geçtiğimiz sene İş Kurumu tarafından Maliye Bakanlığına iş ve meslek danışmanı memur alımı için vize talebi gönderilmişti fakat bakanlıktan herhangi bir yanıt alınamamıştı. Eğer Maliye Bakanlığından olumlu bir yanıt alınırsa tam 1000 kişilik istihdam sağlanacaktır. İMD sertifikasına sahip adaylar için yeni bir iş imkanı doğacaktır. Alımla ilgili herhangi bir gelişme gerçekleştiği taktirde sitemiz üzerinden duyuru yapılacaktır.
işkur işkur personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak