750 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILIYOR!

yapılan açıklamaya göre Türkiye İş Kurumu 750 büro memuru alımı yapacaktı

750 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILIYOR!
750 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILIYOR! admin
Bu içerik 8848 kez okundu.
Ülke genelinde işsizlik oranını düşürmek ve istihdam sağlamak amaçlı faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren İş Kurumu yaptığı son açıklama ile memur alımı yapacağını duyurmuştur.
 
İŞKUR memur alımları Maliye Bakanlığı onayı ile yapılmaktadır. Maliye Bakanlığı İşkur tarafından talep edilen kadroları onaylar ise memur alımı yapılmaktadır. Son yapılan talep ile İŞKUR 750 kişilik kadro belirlemiş durumdadır. Maliye Bakanlığı tarafından gelecek olumlu ya da olumsuz açıklama ile memur alımına karar verilecektir.
 
İŞKUR alım yapacağı memurları ve alımları iş meslek danışmanı ve büro memurları ile yürütmektedir. Uzun zamandır iş meslek danışmanı ve ve büro memuru alacağı bilinen İŞKUR beklenen açıklamayı yaptı ve 750 memur alımı yapacağını duyurdu. Bu durumda Maliye Bakanlığının ekonomik konum olarak hesaplamalar yapması ve talebi olumlu ya da olumsuz olarak cevaplaması beklenmektedir.
Yapılacak açıklamalar sonunda belli olacak alım için büyük ihtimal ile KPSS puanı ile alım yapılacaktır. Kesinleşen sonuç ile alıma dair tüm detaylar sitemizde yayınlanacaktır.
işkur personel alımları işkur personel alımları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCDD İl Müdürlükleri 18 Personel Alımı Yapıyor
TCDD İl Müdürlükleri 18 Personel Alımı Yapıyor
Belediye KPSS Şartsız 100 Personel Alımı
Belediye KPSS Şartsız 100 Personel Alımı