istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

750 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILIYOR!

yapılan açıklamaya göre Türkiye İş Kurumu 750 büro memuru alımı yapacaktı

750 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILIYOR!
750 BÜRO MEMURU ALIMI YAPILIYOR! Duran Can Ateş
Bu içerik 9174 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Ülke genelinde işsizlik oranını düşürmek ve istihdam sağlamak amaçlı faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren İş Kurumu yaptığı son açıklama ile memur alımı yapacağını duyurmuştur.
 
İŞKUR memur alımları Maliye Bakanlığı onayı ile yapılmaktadır. Maliye Bakanlığı İşkur tarafından talep edilen kadroları onaylar ise memur alımı yapılmaktadır. Son yapılan talep ile İŞKUR 750 kişilik kadro belirlemiş durumdadır. Maliye Bakanlığı tarafından gelecek olumlu ya da olumsuz açıklama ile memur alımına karar verilecektir.
 
İŞKUR alım yapacağı memurları ve alımları iş meslek danışmanı ve büro memurları ile yürütmektedir. Uzun zamandır iş meslek danışmanı ve ve büro memuru alacağı bilinen İŞKUR beklenen açıklamayı yaptı ve 750 memur alımı yapacağını duyurdu. Bu durumda Maliye Bakanlığının ekonomik konum olarak hesaplamalar yapması ve talebi olumlu ya da olumsuz olarak cevaplaması beklenmektedir.
Yapılacak açıklamalar sonunda belli olacak alım için büyük ihtimal ile KPSS puanı ile alım yapılacaktır. Kesinleşen sonuç ile alıma dair tüm detaylar sitemizde yayınlanacaktır.
işkur personel alımları işkur personel alımları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek