2018 Roketsan Mühendis Alımı

Roketsan bünyesinde çalıştırılmak üzere farklı branşlarda mühendis alımları gerçekleştirecek. Alımlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar için ayrıntılar aşağıda belirtilmiştir.

2018 Roketsan  Mühendis Alımı
2018 Roketsan  Mühendis Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 2720 kez okundu.

Roketsan bünyesinde çalıştırılmak üzere fabrikanın farklı birimlerinde görevlendirilmek üzere mekatronik mühendisi, satın alma mühendisi, elektrik elektronik mühendisi,  Havacılık Mühendisi, Bilgisayar Mühendisi, Metalurji Mühendisi, Kimya Mühendisi, Makine Mühendisi, Fizik Mühendisi alımı gerçekleştirecek. Başvuruda bulunacak adaylar için aranan genel şartlar aşağıda listelenmiştir.

Roketsan Mühendis Alımı Genel Başvuru Şartları Neler?

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da muaf veya en az iki yıl tecil ettirmiş olmak,
  • İyi derecede konuşup yazabilecek düzeyde İngilizce bilgisine sahip olmak ve bunu YDS, TOEFL, IELTS sınavları ile belgelemek,
  • Bilgisayar ve MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek,
  • Ankara’da ikamet ediyor olmak veya edebilecek olmak.

Roketsan Mühendis Alımı Özel Şartlar

Roketsan mühendislik alımına başvuruda bulunabilmek için 4 yıllık üniversite mezunu ve eğitim veren mühendislik bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Bunun yanı sıra mesleğinde teorik bilgiye sahip olabilmek ve teorik bilgisini de biraz daha güçlendirmeye hevesli olmak.

Alımlarda tecrübe esas olacak fakat yeni mezun olan adaylarda başvuru hakkını kullanabilirler. Roketsan ihtiyaca göre de alım ilanı yayınladığı pozisyonlar için personel alımlarını başvurular içerisinden karşılayacak. İşin tanımı ise sözlü sınav sonrasında detaylı bir şekilde adaylara açıklanacak.

Başvuru yapmak isteyen adayın Roketsan internet sitesinin adresinden ilana başvuru yapabilirler. Başvuruları olumlu olarak karşılanan adaylarında ihtiyaç durumunda mülakata çağrılacakları bildirildi.

Roketsan Roketsan personel alımları Roketsan mühendis alımları Roketsan işçi alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak