istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2018 Üç Kamu Kurumuna 84 Memur Alımı

2018 yılının girmesiyle birlikte kamu kurum ve kuruluşları personel alımlarını da hızlandırdı. Türkiye’de hizmet veren pek çok kamu kuruluşu da bu anlamda eksik olan kadrolarını doldurmak için personel alım ilanlarına yönelmeye başladı.

2018 Üç Kamu Kurumuna 84 Memur Alımı
2018 Üç Kamu Kurumuna 84 Memur Alımı  Duran Can Ateş
Bu içerik 7790 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

2018 yılının girmesiyle birlikte kamu kurum ve kuruluşları personel alımlarını da hızlandırdı. Türkiye’de hizmet veren pek çok kamu kuruluşu da bu anlamda eksik olan kadrolarını doldurmak için personel alım ilanlarına yönelmeye başladı. Bu makalemizde 3 kurumun alacağı toplamda 84 personel hakkında açıklama yapmak istedi. Her ilan için süreç farklı bir şekilde ilerleyeceğinden başvuruda bulunacak olan adayların da ilanlarla ilgili olan şartları ayrı ayrı incelemesi gerekiyor. hangi şartlara uyacaklarsa o kurumun ilanlarına başvuruda bulunabilirler.  

Başvuruda bulunacak olan adayların en az KPSS’den 60 puan almış olmaları gerekiyor. Ancak bu puan en alt hesaplama alımlar en üst başvuru puanından başlayarak sıralamaya girecek.  

BAŞVURULARI BAŞLAYAN KAMU KURULUŞLARI

Toplamda 84 personelin alınacağı kamu kurumları ise şunlar. Adalet bakanlığı 41, Enerji ve Tabii kaynaklar Bakanlığı 30 ve Kalkınma Bakanlığı 13.

2018 Adalet Bakanlığı Personel Alımı

Adalet Bakanlığında görevlendirilmek üzere toplam kişi alınacak. Alımlar ise bugünden itibaren başladı. Alınacak olan personellerin ise 20 Çözümleyici ve 21 Sözleşmeli Bilişim Personeli olacağı belirtildi. Başvuruları en geç 31 Ocak 2018 tarihine kadar gerçekleştirilmeli.

2018 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel alımı

Enerji Bakanlığına toplamda 30 kişilik kadro verilmiş durumda.  20 kişilik kadro Uzman Yardımcısı ve 10 kişilik kadro ile Avukat alımı yapacak. Adayların KPSS’den en az 75 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvurular en geç 02 Şubat 2018 yapılması gerekiyor.

2018 Kalkınma Bakanlığı Personel Alımı

Kalkınma Bakanlığı toplam 13 kişilik kadro açıklamış açık pozisyonlar ise  4 İktisat, 2 İşletme ve 7 Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş olan 13 Uzman yardımcısı. Aranan şartlar arasında den en az 75 puan ve YDS den en az 70 puan almış olmak.

Kamu kurumları personel alımı 2018 personel alımları eleman ilanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek