İŞKUR BİN 750 MEMUR ALIMI YAPIYOR!

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız haberde İŞKUR’un memur alımı yapacağını duyurmuştuk. Yapılan son açıklamaya göre eğer onay gelirse İŞKUR toplamda 1750 memur alımı yapacaktır. Alım yapılacak kadrolar açıklandı. Tüm detaylar bu haberimizde…

İŞKUR BİN 750 MEMUR ALIMI YAPIYOR!
İŞKUR BİN 750 MEMUR ALIMI YAPIYOR! Duran Can Ateş
Bu içerik 11424 kez okundu.

Türkiye İş Kurumu işsizlik oranını azaltmak ve kaliteli hizmet vermek amaçlı tüm faaliyetlerine devam derken kendi bünyesinde görevlendirmek üzere memur alımı yapacağını duyurmuştu. Yayımlanan raporlara göre geçen sene alım haberimi veremeyen Türkiye İş Kurumu onay gelirse toplamda bin 750 memur alacağını duyurdu.


2018 yılı içerisinde yapılacak olan alımlar için genel bir sayı belirlenmişken kadrolara hakkında herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Türkiye İş Kurumu onay alır ise iş meslek danışmanı olmak üzere 1000 kişi ve büro memuru olmak üzere 750 kişi alarak bünyesinde görevlendirecektir.


Alım ve kadro açıklaması yapan İŞKUR şuanda onay beklemektedir. İş meslek danışmanı ve büro memuru alımı için onay alınması gerekmektedir. Alım bu sene yapılacağını bilinmekle beraber onay gelmediğinden dolayı kesin bir tarih verilmemektedir. İŞKUR tarafından yapılacak herhangi bir açıklama veya duyuru yapılması durumunda sitemiz üzerinden takipçilerimiz ile paylaşılacaktır.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

işkur işkur personel alımı personel alımları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Hastanelere kura ile 2064 işçi, personel memur alımları! Başvuru adımları
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı
Özel İdareler En Az İlkokul 15 Temizlik İşçisi Alımları İlanı