istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

2018 Türk Kızılay’ı Personel Alımı

Alımlarda farklı eğitim seviyeleri dikkate alınacak 19 ayrı pozisyonda alınacak olan personeller için duyuru da şu şekilde gerçekleştirilecek.

2018 Türk Kızılay’ı Personel Alımı
2018 Türk Kızılay’ı Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 14155 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Türk Kızılay’ı Türkiye genelinde görevlendirilmek üzere farklı kadrolara personel alımı gerçekleştirecek. Kızılay tarafından açıklanan ilanda alınacak olan pozisyonlar ve de başvuru şartları detaylı bir şekilde belirtilmiş durumda. Bizde Kamumemuru.com adresi olarak bu alımlar konusunda sizlere detaylı bilgiler sunmak istedik.

FARKLI KADROLARDA PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Türk Kızılay’ı tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilana göre personel alımları, Ankara, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, İstanbul, Adana, Bursa, Mersin, İzmir, Konya ve Kahramanmaraş'ta bulunan kurum birimlerine yapılacak.

Alımlarda farklı eğitim seviyeleri dikkate alınacak 19 ayrı pozisyonda alınacak olan personeller için duyuru da şu şekilde gerçekleştirilecek.

ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KADROLAR

Doktor, Proje Yönetim Uzmanı, Süreç Geliştirme & Kalite Yönetimi Uzmanı, Strateji Yönetimi Uzmanı, Program Asistanı, Gençlik Çalışanı, Uyum - Geçim Kaynağını Geliştirme Program Asistanı, İdari ve Mali İşler Asistanı, Bölge İhracat / Satış Yöneticisi, Koruma Programı Proje Asistanı, İdari ve Mali İşler Asistanı.

BAŞVURU NASIL YAPILIRI?

Türk Kızılay’ının alacağı personeller için ilanların kariyer siteleri üzerinde yayınlanmış olduğunu biliyoruz buna göre personel alımına ilanlarda ilanın yayınlanmış olduğu kariyer sitesinden gerçekleştirilebilecek.  

İlana başvuruda bulunacak adaylar öncelikle ilanın yayımlandığı siteye üye oluyorlar. İlanın yayımlandığı kariyer sitesine üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilana ulaşıp başvurularını elektronik bir şekilde yapabiliyorlar.

İlana başvuru yapmak için; https://goo.gl/BJzPHh

Kızılay Türk Kızılayı Kızılay Genel Müdürlüğü Personel alımları Memur alımları İşçi alımları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek