istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

TÜBİTAK 15 Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak olan personelin sayısı ise 15 kişi.

TÜBİTAK 15 Personel Alımı Yapacak
TÜBİTAK 15 Personel Alımı Yapacak Duran Can Ateş
Bu içerik 7445 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

TÜBİTAK Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak olan personelin sayısı ise 15 kişi. Göreve başlayacak olan personellerin Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı Pozisyonlarında hizmet etmesi gerekiyor. Devlet Personel Dairesi Başkanlığı tarafından duyurusu yapılan ilana göre başvurular en geç 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 17:30’a kadar yapılacak. İlana başvuruda bulunmak isteyenlerin ise TÜBİTAK’ın resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor. Bunun dışında yapılacak başvurular ise geçersiz sayılacak.

Başvuruda izlenecek yok ise referans kodunun seçilmesi sonrasında adayların ilanlardaki tek bir pozisyonu tercih etmesi gerekiyor. Referans kodunu girmeyenlerin işlemleri geçersiz sayılacak. İlana başvuracak olan adayların üniversitelerin yıllık bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. buna göre alımı yapılacak üniversite bölümleri ise şu şekilde belirlenmiş.

Bilgisayar Mühendisliği, * Yazılım Mühendisliği, * Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, * Elektronik Mühendisliği, * Elektrik ve Elektronik Mühendisliği * Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği * Endüstri Mühendisliği * Bilgisayar - Enformatik, * Yönetim Bilişim Sistemleri, * Matematik, * İstatistik, * Fizik, * Matematik Mühendisliği, * İşletme * İktisat mezunu olma şartı var.

BAŞVURU ŞARTLARI

* Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak,

* Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak,

* Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak

TÜBİTAK 15 Personel Alımı Yapacak TÜBİTAK Personel Alımı Eleman Alımı İşçi Alımı İş İlanları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek