TÜBİTAK 15 Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak olan personelin sayısı ise 15 kişi.

TÜBİTAK 15 Personel Alımı Yapacak
TÜBİTAK 15 Personel Alımı Yapacak Duran Can Ateş
Bu içerik 7713 kez okundu.

TÜBİTAK Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere personel alımı gerçekleştirilecek. Alım yapılacak olan personelin sayısı ise 15 kişi. Göreve başlayacak olan personellerin Bilimsel Programlar Uzman Yardımcısı / Bilimsel Programlar Uzmanı Pozisyonlarında hizmet etmesi gerekiyor. Devlet Personel Dairesi Başkanlığı tarafından duyurusu yapılan ilana göre başvurular en geç 16 Şubat 2018 Cuma günü saat 17:30’a kadar yapılacak. İlana başvuruda bulunmak isteyenlerin ise TÜBİTAK’ın resmi internet sitesi üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirmesi gerekiyor. Bunun dışında yapılacak başvurular ise geçersiz sayılacak.

Başvuruda izlenecek yok ise referans kodunun seçilmesi sonrasında adayların ilanlardaki tek bir pozisyonu tercih etmesi gerekiyor. Referans kodunu girmeyenlerin işlemleri geçersiz sayılacak. İlana başvuracak olan adayların üniversitelerin yıllık bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor. buna göre alımı yapılacak üniversite bölümleri ise şu şekilde belirlenmiş.

Bilgisayar Mühendisliği, * Yazılım Mühendisliği, * Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, * Elektronik Mühendisliği, * Elektrik ve Elektronik Mühendisliği * Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği * Endüstri Mühendisliği * Bilgisayar - Enformatik, * Yönetim Bilişim Sistemleri, * Matematik, * İstatistik, * Fizik, * Matematik Mühendisliği, * İşletme * İktisat mezunu olma şartı var.

BAŞVURU ŞARTLARI

* Kamu haklarından yasaklanmamış bulunmak,

* Erkek adaylar için, son başvuru tarihi itibariyle askerliğini tamamlamış veya tecilli olmak,

* Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak

TÜBİTAK 15 Personel Alımı Yapacak TÜBİTAK Personel Alımı Eleman Alımı İşçi Alımı İş İlanları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak