Miili Eğitim Bakanlığı Personel Alıyor

Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklama ile komuoyunun dikkatini üzerine topladı. ülkemiz için oldukça önem arz eden, kamu kuruluşu olarak bilinen Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklama ile komuoyunun dikkatini üzerine topladı. ülkemiz için oldukça önem arz eden, kamu kuruluşu olarak bilinen Milli Eğitim Bakanlığı aralıklarla açık pozisyonlara öğretmen alımları yaptığı gibi yeniden diğer kadrolar için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir.

Miili Eğitim Bakanlığı Personel Alıyor
Miili Eğitim Bakanlığı Personel Alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 16702 kez okundu.

     Milli Eğitim Bakanlığı Yeni memurların alımı için ilan yayımladı.Yapılan yayıma göre Milli eğitim Bakanlığı 16 sözleşmeli personel alımı yapaktır. Personellerin hani pozisyonlarda görev alacakları ve başvuru tarihleri ile ilgili bilgiler Milli Eğitim Bakanlığından öğrenildi. http://www.kamumemuru.com olarak siz  değerli okurlarımıza 16 memur alımı ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşmaktayız.

 

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIMLAR YAPILACAK?

Yayımı yapılan bu ilana göre Milli Eğitim Bakanlığı görev yapacak 16 personel ve memuru hangi pozisyonlarda istihdam edecek? Milli Eğitim Bakanlığı alınacak memur ve personelleri kendi bünyesinde istihdam edecektir.

 

Yapılan yayıma göre;

 

Orta Katman Uzmanı 2 kişi

Ağ uzmanı 5 kişi

Front - End Yazılım Uzmanı 1 kişi

Asp.net Yazılım Uzmanı 5 kişi

Sistem Uzmanı 1 kişi 

Bilgi güveliği Uzmanı 2 kişi

 

Alımı yapılacak personeller bu şekilde olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde olacak olan 16 personel için Başvuru Tarih ve Diğer Başvuru Bilgileri Aşağıdaki gibidir.

 

BAŞVURU BİLGİLERİ HAKKINDA 

Başvuru Bilgileri Nelerdir?

Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklama ile komuoyunun dikkatini üzerine topladı.

ülkemiz için oldukça önem arz eden, kamu kuruluşu olarak bilinen Milli Eğitim Bakanlığı 16 kişilik memur ve personel alımı ilanını yayımladı. Bu yayımın başvuru bilgileri şu şekildedir;

22 MAYIS 2016 ve 21 MAYIS 2017 Tarihleri arasında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan KPSSP3 puanının yüzde yetmişi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayların KPSS puanı 70 (yetmiş) olarak dikkate alınacaktır.) ile YDS veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen puanın Yüzde 30 (otuz) unun toplamı esas alınarak (YDS veya dengi puanı ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı 0 (sıfır) olarak hesaplanacaktır.) Yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 5 (beş) katı aday arasından, Millli Eğitim Bakanlığı tarafından 19 - 23 MART 2018 tarihleri arasında yapılcak sözlü mülakat sonucu katılan sözleşmeli bilişim personelinin başarısına göre sıralarına göre 16 bilişim personeli alınacaktır

Personel alımı sınavına ilişkin sınav kılavuzu www.meb.gov.tr - ikgm.meb.gov.tr adresinden ulaşabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kamuoyuna duyurulan bilgiler adayların başvurularını 19 Şubat - 23 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirmesi gerekmektedir. Sözlü sınav ise 19 Mart - 23 Mart tarihlerinde yapılacaktır.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığı memur alımları miili eğitim bakanlığı memur alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak