istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Miili Eğitim Bakanlığı Personel Alıyor

Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklama ile komuoyunun dikkatini üzerine topladı. ülkemiz için oldukça önem arz eden, kamu kuruluşu olarak bilinen Milli Eğitim Bakanlığı Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklama ile komuoyunun dikkatini üzerine topladı. ülkemiz için oldukça önem arz eden, kamu kuruluşu olarak bilinen Milli Eğitim Bakanlığı aralıklarla açık pozisyonlara öğretmen alımları yaptığı gibi yeniden diğer kadrolar için memur ve personel alımları gerçekleştirmektedir.

Miili Eğitim Bakanlığı Personel Alıyor
Miili Eğitim Bakanlığı Personel Alıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 16470 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

     Milli Eğitim Bakanlığı Yeni memurların alımı için ilan yayımladı.Yapılan yayıma göre Milli eğitim Bakanlığı 16 sözleşmeli personel alımı yapaktır. Personellerin hani pozisyonlarda görev alacakları ve başvuru tarihleri ile ilgili bilgiler Milli Eğitim Bakanlığından öğrenildi. http://www.kamumemuru.com olarak siz  değerli okurlarımıza 16 memur alımı ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşmaktayız.

 

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIMLAR YAPILACAK?

Yayımı yapılan bu ilana göre Milli Eğitim Bakanlığı görev yapacak 16 personel ve memuru hangi pozisyonlarda istihdam edecek? Milli Eğitim Bakanlığı alınacak memur ve personelleri kendi bünyesinde istihdam edecektir.

 

Yapılan yayıma göre;

 

Orta Katman Uzmanı 2 kişi

Ağ uzmanı 5 kişi

Front - End Yazılım Uzmanı 1 kişi

Asp.net Yazılım Uzmanı 5 kişi

Sistem Uzmanı 1 kişi 

Bilgi güveliği Uzmanı 2 kişi

 

Alımı yapılacak personeller bu şekilde olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde olacak olan 16 personel için Başvuru Tarih ve Diğer Başvuru Bilgileri Aşağıdaki gibidir.

 

BAŞVURU BİLGİLERİ HAKKINDA 

Başvuru Bilgileri Nelerdir?

Milli Eğitim Bakanlığı yaptığı açıklama ile komuoyunun dikkatini üzerine topladı.

ülkemiz için oldukça önem arz eden, kamu kuruluşu olarak bilinen Milli Eğitim Bakanlığı 16 kişilik memur ve personel alımı ilanını yayımladı. Bu yayımın başvuru bilgileri şu şekildedir;

22 MAYIS 2016 ve 21 MAYIS 2017 Tarihleri arasında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı'ndan KPSSP3 puanının yüzde yetmişi (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayların KPSS puanı 70 (yetmiş) olarak dikkate alınacaktır.) ile YDS veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen puanın Yüzde 30 (otuz) unun toplamı esas alınarak (YDS veya dengi puanı ibraz etmeyenlerin yabancı dil puanı 0 (sıfır) olarak hesaplanacaktır.) Yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun 5 (beş) katı aday arasından, Millli Eğitim Bakanlığı tarafından 19 - 23 MART 2018 tarihleri arasında yapılcak sözlü mülakat sonucu katılan sözleşmeli bilişim personelinin başarısına göre sıralarına göre 16 bilişim personeli alınacaktır

Personel alımı sınavına ilişkin sınav kılavuzu www.meb.gov.tr - ikgm.meb.gov.tr adresinden ulaşabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kamuoyuna duyurulan bilgiler adayların başvurularını 19 Şubat - 23 Şubat 2018 tarihlerinde gerçekleştirmesi gerekmektedir. Sözlü sınav ise 19 Mart - 23 Mart tarihlerinde yapılacaktır.

100 BİN İŞKUR İŞ İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

MEMUR ALIM İLANLARINDAN ANINDA HABERİNİZ OLMASINI İSTİYORSANIZ TIKLAYINIZ

Milli Eğitim Bakanlığı memur alımları miili eğitim bakanlığı memur alımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek