TÜBİTAK İŞKUR aracılığı ile en az lise, önlisans ve lisans mezunu KPSS’siz 43 personel alımı yapacak!

TÜBİTAK personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre farklı kadrolardan 43 personel alımı yapılacaktır. Adaylarda KPSS puan şartı aranmayacaktır. İşte o alımlar

TÜBİTAK İŞKUR aracılığı ile en az lise, önlisans ve lisans mezunu KPSS’siz 43 personel alımı yapacak!
TÜBİTAK İŞKUR aracılığı ile en az lise, önlisans ve lisans mezunu KPSS’siz 43 personel alımı yapacak! Duran Can Ateş
Bu içerik 6759 kez okundu.
 
  TÜBİTAK personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre farklı kadrolardan 43 personel alımı yapılacaktır. Adaylarda KPSS puan şartı aranmayacaktır. İşte o alımlar… 
 
Memur Alımı
• 2 yıllık üniversitelerin; Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Bilgi Yönetimi İşletme Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinden mezun 4 memur alımı, Bilgi Güvenliği Teknolojisi Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Bilgisayar Operatörlüğü Bilgisayar Teknolojisi Elektrik Elektrik Enerjisi Üretim İletim ve Dağıtımı Elektrikli Cihaz Teknolojisi Elektromekanik Taşıyıcılar Elektronik Haberleşme Teknolojisi Elektronik Teknolojisi Görsel İletişim Grafik Tasarımı Harita ve Kadastro Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Makine Makine Resim ve Konstrüksiyon Mekatronik Metal İşleri Metalürji veya Yapı Tesisat Teknolojisi bölümlerinden mezun 7 teknisyen ve tekniker alımı ve 2 memur koruma alımı yapılacaktır. 
• Adaylar için son başvuru tarihi 20 Aralık 2019 olarak belirtilmiştir. 
 
Uzman Yardımcısı Alımı
• 1 beslenme ve diyetetik mezunu, 1 psikoloji veya rehberlik ve psikolojik danışmanlık mezunu personel alımı yapılacaktır. 
• Adaylar için son başvuru tarihi 06 Ocak 2020 olarak belirtilmiştir. 
 
Usta Alımı 
• Meslek lisesi ve dengi okulların; Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının Endüstriyel Bakım Onarım Bölümünü bitirmiş 1, Makine Teknolojisi Alanının Makine Bakım Onarım Bölümünü bitirmiş 1, Metal Teknolojisi Alanının Kaynakçılık Bölümünü bitirmiş 1, Makine Teknolojisi Alanının Bilgisayar Destekli endüstriyel Modelleme,  Bilgisayar Destekli Makine Ressamlığı, Bilgisayarlı Makine İmalatı veya Endüstriyel Kalıp bölümlerinden birini bitirmiş 9, Kimya Teknolojisi Alanının Kimya Laboratuvarı, Petrol Petrokimya veya Boya Üretimi ve Uygulama bölümlerinden birini bitirmiş 2, Makine Teknolojisi Alanının Bilgisayarlı Makine İmalatı veya Endüstriyel Kalıp bölümlerinden bitirmiş 3, Motorlu Araçlar Teknolojileri Alanının Otomotiv Boya bölümünü bitirmiş 2, Makine Teknolojisi Alanının Bilgisayarlı Makine İmalatı, Endüstriyel Kalıp veya Bilgisayar Destekli Makine Ressamlığı bölümlerinden birini bitirmiş 1, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının Endüstriyel Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Haberleşme Sistemleri veya Yüksek Gerilim Sistemleri bölümlerinden birini bitirmiş 3, Elektrik-Elektronik Teknolojisi Alanının; Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Haberleşme Sistemleri, Endüstriyel Bakım Onarım Bölümleri, Endüstriyel Otomasyon Teknolojisi Alanının; Endüstriyel Kontrol, Mekatronik Bölümleri, Raylı Sistemler Teknolojisi Alanının; Raylı Sistemler Elektrik - Elektronik, Raylı Sistemler Mekatronik Bölümleri, Uçak Bakım Alanının; Uçak Elektroniği Bölümü veya Denizcilik Alanının; Gemi Elektroniği ve Haberleşme Bölümlerinden birini bitirmiş 3 personel olmak üzere 26 usta alımı yapılacaktır. 
• Adaylar için son başvuru tarihi 30 Aralık 2019 olarak belirtilmiştir. 
 
Mühendis Alımı
• Lisans Bölümleri Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş 1 Teknik ve Destek Personeli, Ön Lisans Bölümleri İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi, İklimlendirme Teknolojisi veya İklimlendirme- Soğutma bölümlerinden birini bitirmiş 2 ve inşaat Teknolojisi veya Yapı Denetimi bölümlerinden birini bitirmiş 1 adet olmak üzere 3 Ar-Ge Teknisyeni alımı yapılacaktır.
• Adaylar için son başvuru tarihi 6 Ocak 2020 olarak belirtilmiştir. 
 
Şoför Alımı
• Yükseköğretim kurumlarının en az iki yıllık ön lisans eğitimi veren bölümlerinden birinden mezun olmuş 2 şoför alımı yapılacaktır.
• Adaylar için son başvuru tarihi 20 Aralık 2019 olarak belirtilmiştir. 
 
Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız :
https://kariyer.sage.tubitak.gov.tr
işkur tubitak personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2100 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı-KPSS'siz ve 50-70 KPSS ile
2100 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı-KPSS'siz ve 50-70 KPSS ile
TYP 50 Şoför Alım İlanı; Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Duyuru
TYP 50 Şoför Alım İlanı; Sağlık Bakanlığı Personel Alımı Duyuru