OGM 700 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) personel alımı başladı . Farklı unvan ve niteliklere uygun olarak hazırlanan işçi alım ilanı dahilinde 700 kişilik kontenjan açıldı başvurular bugun başladı detaylar haberimizde

OGM 700 İşçi Alımı Başvuruları Başladı
OGM 700 İşçi Alımı Başvuruları Başladı Duran Can Ateş
Bu içerik 12191 kez okundu.

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılması beklenen kamu personeli alımı, memur alımı, sürekli işçi ve geçici işçi alımı ilanları yayımlanmaya devam ediyor. Yayımlanan son ilanların başvuru süreci başladı.

İŞKUR İş İlanları

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından aracılık edilen kamu ilanlarının yayımlanması süreci devam ederken; adayların başvurularını tamamlayabilmesi için İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan ilanların detaylarını kontrol ederek başvuru yapmaları gerekmektedir.

OGM Personel Alımı

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) tarafından yapılacağı açıklanan kamu personeli alımı için adayların 700 kişilik kontenjan dahilinde istihdam edileceği beyan edildi. Her aday için nitelik ve özel başvuru şartları açıklandı.

Kontenjan ve Unvan Bilgileri

OGM personel alımları için; İş Makinesi Operatörü 200 kişilik kontenjan dahilinde istihdam edilecek olup; Greyder Operatörü 200 kişi, Ekskavatör Operatörü 200 kişi, Dozer Operatörü 60 kişi ve ayrıca Traktör Operatörü 40 kişilik kontenjan ile olmak üzere  toplamda 700 kamu işçisi alımı yapılacağı beyan edildi.

Yapılacak olan istihdamların süresi için Belirsiz Süreli (daimi) işçi alımı yapılacağı açıklanmış olup; başvuruların başladığı bilgisi ilan edildi.

Başvuru Süreci

OGM personel alımları için İŞKUR tarafından personel ilanları bugün itibari ile yayımlandı. Resmi internet sayfası üzerinden yapılacak olan başvuru işlemleri için adayların İŞKUR sayfası üzerinden 4-10 Ağustos 2020 tarihleri arasında başvurularını online olarak sunması gerekmektedir.

Şehir Bilgileri

Alımların yapılacağı görevlendirmelerin ardından adaylar; farklı unvan ve kontenjanlar ile birlikte Adana, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kastamonu, Kayseri, Konya, Kütahya ve Mersin illerinde görevlendirilecektir.

Ayrıca Muğla, Sakarya, Şanlıurfa, Trabzon ve Zonguldak illerinde de görevlendirmeler yapılacak olup; adaylar detaylı kontenjan bilgilerine buradan erişebilecektir.

ogm personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı