Yapı Kredi Yatırım İç ve Dış Raporlama Uzmanı Alımı

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Yapı Kredi Yatırım İç ve Dış Raporlama Uzmanı Alımı
Yapı Kredi Yatırım İç ve Dış Raporlama Uzmanı Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 7839 kez okundu.

 

Yapı Kredi Yatırım İç ve Dış Raporlama Uzmanı Alımı
Adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun, Genel muhasebe ve Uluslararası Finansal Raporlama Standartları (IFRS) bilgisine sahip; SPK, BDDK, uluslararası finansal raporlama ve konsolidasyon konularında deneyimli, tercihen bağımsız denetim şirketlerinde, banka veya finans kurumlarında finansal raporlama konusunda en az 4 yıl çalışmış, çok iyi derecede İngilizce bilen, stratejik düşünebilen, problem çözme, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, esnek ve uyumlu, ekip çalışmasında başarılı olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 

Yapı Kredi Yatırım İnsan Kaynakları Stajyeri Alımı
Adayların üniversitelerin tercihen İşletme, Sosyal Bilimler veya Mühendislik bölümlerinde 4.sınıfında öğrenim görüp devam zorunluğu olmayan, yeni mezun ya da yüksek lisans öğrencisi, insan kaynakları alanında ilgili ve kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen, Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, ileri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, iletişim ve organizasyon yeteneği kuvvetli, süreç ve sonuç odaklı, öğrenmeye ve gelişime açık olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Kanuni Takip İç Kaynak – Avukat Alımı
Adayların üniversitelerin Hukuk Fakültelerinden mezun, tercihen bankaların ticari kredi alacaklarının icra ve iflas takibi ile davalarının takibinde 5 yıl tecrübeli, esnek ve uyumlu, yoğun iş temposunda performansını koruyabilen, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, seyahat engeli olmamak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 

Yatırım Uzman İş Analisti (Uyge 1) Alımı
Adayların üniversitelerin 4 yıllık Endüstri Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği veya ilgili Mühendislik bölümlerinden mezun, iyi derecede İngilizce bilen, en az 3 yıl tecrübeli, tercihen sermaye piyasalarında deneyimli, aracı kurum veya sermaye piyasalarına yönelik yazılım projelerinde analist olarak görev almış, analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı, değişime hazır ve öğrenmeye istekli, yaratıcı ve sonuç odaklı olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 
Yatırım Uzman Yazılım Mühendisi (Uyge 1) Alımı
Adayların üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, en az 3 yıl tecrübeli, iyi derecede İngilizce bilen, analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, takım çalışmasına yatkın, iletişim konusunda başarılı, değişime ve öğrenmeye istekli, tercihen Java Teknolojileri ve Python geliştirme hakkında bilgi sahibi, tercihen iyi derecede SQL bilgisi bulunan, tercihen sermaye piyasalarında deneyimli, aracı kurum veya sermaye piyasalarına yönelik yazılım projelerinde geliştirmeci olarak görev almış olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 

Yatırım İç Kontrol / Denetçi Alımı
Adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, çok iyi derecede İngilizce bilen, Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 lisansı bulunan, tercihen Aracı Kurum ve/veya Banka Teftiş Birimi denetim tecrübesi, stratejik düşünebilen, problem çözme, planlama ve organizasyon yeteneği gelişmiş, inisiyatif alabilen, bireysel motivasyonu yüksek, ekip çalışmasında başarılı, esnek ve uyumlu, sonuç odaklı olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 

Yatırım Uzman Yazılım Mühendisi (Uyge 2) Alımı
Adayların üniversitelerin 4 yıllık Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun, en az 3 yıl tecrübeli, Oracle ve PL/SQL hakkında iyi derecede tecrübe sahibi, Java Web Servis (REST,SOAP) hakkında tecrübe sahibi, tercihen Oracle Forms/Reports bilen, tercihen .Net hakkında bilgi sahibi, tercihen sermaye piyasalarında deneyimli, aracı kurum veya sermaye piyasalarına yönelik yazılım projelerinde görev almış , tercihen FIX protokolü hakkında bilgi sahibi, iyi derecede İngilizce bilen, iş birimleriyle ve ekip içi iletişimi kuvvetli, takım çalışmasına yatkın, analitik düşünme ve problem çözme yetkinliğine sahip, proaktif  ve sonuç odaklı, hızlı problem çözebilen, değişime ve öğrenmeye istekli olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 

Yapı Kredi Bankacılık Akademisi Stajyeri Alımı
Adayların Psikoloji, Sosyoloji, Eğitim Öğretim ve Tasarımı veya İBFF bölümleri 3. veya 4. Sınıf ve üzeri sınıflarında okuyan, haftada minimum 3 gün devam edebilecek, ileri derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip, analitik, Stratejik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, etkili iletişim becerilerine sahip, planlama, iş takibi, organizasyon ve raporlama konularında kendini geliştirmek isteyen olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 

Veri Analitik Uygulamaları Stajyeri Alımı
Adayların haftanın en az 3 gün katılım sağlayabilecek, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik vb. üniversite bölümlerinde okuyan, Yüksek Lisans veya Doktorada eğitimine devam eden, stratejik kararları desteklemek amacıyla ilgili raporları hazırlayacak, farklı verileri bir araya getirerek öngörü, iç görü elde edebilecek, MS Office programlarına hakim, analiz yapma, yönelik temel düzeyde bilgi sahibi olan, bulmaca çözmeyi seven, İngilizcesi iyi, analitik ve iletişim yönü kuvvetli olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir. 

Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://www.kariyer.net/is-ilanlari?newProfile=1/#&fpi=231928&hc=T

yapı kredi personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı