Ankara Ön Lisans, Lisans Mezunu 50 Zabıta Alacak

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar

Ankara Ön Lisans, Lisans Mezunu 50 Zabıta Alacak
Ankara Ön Lisans, Lisans Mezunu 50 Zabıta Alacak Duran Can Ateş
Bu içerik 26568 kez okundu.


Yayınlanan ilanlara göre Ankara Mamak Belediye Başkanlığı tarafından personel alımı yapılacaktır. Alımlar ile 50 zabıta memuru istihdamı gerçekleştirilecektir. İşte alımlara dair tüm detaylar…

30 Zabıta Memuru Alımı
Adayların herhangi bir lisans programından mezun olması gerekmektedir. Buna ek olarak en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı aranmaktadır. Adayların en KPSS 70 puana sahip olması gerekmektedir. Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; adayların tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak şartlarını sağlaması gerekmektedir. Boy ve kilo tespitleri belediye tarafından yapılacaktır. Adayların daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması gerekmektedir. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak şartının sağlanması gerekmektedir. 

20 Zabıta Memuru Alımı 
Adayların herhangi bir ön lisans programından mezun olması gerekmektedir. Buna ek olarak en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartı aranmaktadır. Adayların en KPSS 70 puana sahip olması gerekmektedir. Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde yer alan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; adayların tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak şartlarını sağlaması gerekmektedir. Boy ve kilo tespitleri belediye tarafından yapılacaktır. Adayların daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmaması gerekmektedir. Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak şartının sağlanması gerekmektedir. 
Adaylar için başvuru tarihi 30 Kasım 2020 ile 4 Aralık 2020 olarak belirtilmiştir. Adayların başvuru belgelerini Mamak Belediyesi Hidayet TÜRKOĞLU Kapalı Spor Salonu Durali Alıç Mh. 991. Sokak Mamak/ANKARA adresine teslim etmeleri gerekmektedir.

İlan detayları için tıklayınız :
https://www.mamak.bel.tr/

işkur zabıta alımı belediye

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı