Aile Bakanlığı 817 Memur Alımı 81 Şehre ASDEP Alımı

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Aile Bakanlığı 817 Memur Alımı 81 Şehre ASDEP Alımı
Aile Bakanlığı 817 Memur Alımı 81 Şehre ASDEP Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 8195 kez okundu.


Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı yapmak üzere ilan yayınladı. Yayınlanan ilana göre 81 şehre 817 memur alımı yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…
Yayınlanan ilana göre Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 817 memur alımı yapacaktır. Alımlar 81 ilde 11 farklı branştan yapılacaktır. İşte alım yapılacak o kadrolar ve istenen nitelikler…

Hemşire Alımı
Hemşirelik, Hemşirelik ve Sağlık Hizmetleri veya Sağlık Memurluğu lisans programından mezun kadın personel alımı yapılacaktır. 

Sağlık Personeli Alımı
Acil Bakım Teknikerliği, Acil Yardım Teknikerliği, Ambulans ve Acil Bakım Teknikerliği, Paramedik, Acil Yardım, Ambulans ve Acil Bakım, İlk ve Acil Yardım ön lisans programlarının birinden mezun personel alımı yapılacaktır. Adaylarda 2018 yılı KPSS P93 puan türünden en az 70 puan sahibi olmak şartı aranacaktır. 

Büro Personeli Alımı
Herhangi bir lisans programından mezun personel alımı yapılacaktır.

Destek Personeli Alımı
Şoförlük, temizlik, basit bakım, ısıtma gibi hizmetleri yerine getirmek üzere; İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Yapı Donatım Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak, Elektrik Teknolojisi ön lisans programından mezun olmak, Elektrik ön lisans programından mezun olmak, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Elektrik-Elektronik Teknikerliği, Elektronik Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun personel alımı yapılacaktır. Adaylarda 2018 yılı KPSS P93 puan türünden en az 70 puan sahibi olmak şartı aranacaktır. 

Sosyal Çalışmacı Alımı
Sosyal Hizmet, Sosyal Hizmetler veya Sosyal Çalışmalar lisans programlarının birinden mezun personel alımı yapılacaktır. 

Psikolog Alımı
Psikoloji lisans programından mezun personel alımı yapılacaktır.

Çocuk Gelişimcisi Alımı
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi, Çocuk Gelişimi veya Çocuk Sağlığı ve Gelişimi lisans programlarının birinden mezun personel alımı yapılacaktır.

Fizyoterapist Alımı
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon lisans programlarının birinden mezun personel alımı yapılacaktır.

Diyetisyen Alımı
Beslenme ve Diyetetik lisans programından mezun personel alımı yapılacaktır. 

Şartları sağlayan adaylar başvurularını bakanlığın web sayfası yer alan sözleşmeli personel alım sınavı başvuru ekranından elektronik ortamda 9 Kasım 2020 tarihinden 19 Kasım 2020 tarihi mesai bitimine kadar yapacaklardır.

işkur aile bakanlığı personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı