En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alımı Başvurusu Başladı: 3500 TL Maaşla

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alımı Başvurusu Başladı: 3500 TL Maaşla
En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alımı Başvurusu Başladı: 3500 TL Maaşla Duran Can Ateş
Bu içerik 14346 kez okundu.
 
Yayınlanan ilanlara göre bankalara en az lise mezunları arasından personel alımı yapılacaktır. Alımlar farklı illerde gerçekleştirilecektir. İşte alımlara dair tüm detaylar…
 
Alternatif Bank Personel Alımı
• Makam şoförü alımı yapılacaktır. Prezentabl ve iletişimi düzgün, ileri seviyede İngilizce bilen, kurumsal firmalarda deneyim kazanmış ve iyi iş takibi yapabilen, SRC ve Psikoteknik belgesi olan, esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilen personel alımı yapılacaktır. 
 
TEB Personel Alımı
• Çağrı merkezi personeli alımı yapılacaktır. Üniversite mezunu veya öğrencisi ya da lise mezunu, MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilen, 7/24 vardiyalı çalışma yapısına uygun, diksiyonu düzgün, müşteri odaklı çalışabilecek, ikna kabiliyeti yüksek,, değişime uyumlu, zaman planlaması yapabilen, iletişim becerisi yüksek ve sabırlı, satış yapabilecek ve hedefli çalışabilecek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli personel alımı yapılacaktır. 
• Aktif satış temsilcisi alımı yapılacaktır. Sahada Kredi Kartı ve Bireysel Bankacılık ürünlerinin satışını gerçekleştirecek, bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, tercihen üniversite mezunu, maaş+prim sistemi ile çalışacak, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, tercihen saha satış tecrübesine sahip, ofis dışındaki saha satışında, yoğun tempoda çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, seyahat engeli olmayan personel alımı yapılacaktır. 
• Makam şoför alımı yapılacaktır. En az 5 yıl Kurumsal firmalarda makam şoförlüğü yapmış, en az lise mezunu, İstanbul Avrupa yakasında (tercihen Beşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane, Bayrampaşa  Eyüp, Şişli, Sarıyer ilçelerinde ) ikamet eden, prezentabl, diksiyonu düzgün personel alımı yapılacaktır. 
 
Türkiye İhracat Kredi Bankası Personel Alımı
• İlk Öğretim(Mezun), Lise(Öğrenci), Lise(Mezun), Ön Lisans(Öğrenci), Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun), Doktora(Öğrenci), Doktora(Mezun) ve tecrübeli veya tecrübesiz personel alımı yapılacaktır.
 
Başvuru ve ilan detayları için tıklayınız:
https://www.kariyer.net/is-ilanlari/lise+mezunu#&edl=LM&kw=bank
BANKA PERSONEL ALIMLARI

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı