KPSS'li ve KPSS'siz 734 Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar...

KPSS'li ve KPSS'siz 734 Personel Alımı Yapılacak
KPSS'li ve KPSS'siz 734 Personel Alımı Yapılacak Duran Can Ateş
Bu içerik 7916 kez okundu.


Kamu kurum ve kuruluşlarına açıktan sözleşmeli personel, memur alımı duyuruları gelmeye devam ediyor. 202, MSÜ 200, Adli Tıp Kurumu 79, GİB 58 sözleşmeli personel, Fatih Belediyesi 40 memur alımı, DSİ mühendis alımı, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi sağlık personeli alımı, TÜBİTAK kısmi sözleşmeli personel alımı duyuruları yayımladı. Toplamda 734 yeni kamu personeli alımı yayımlana kurumların ilanlarıyla ilgili ayrıntılar ve merak edilenleri siz değerli ziyaretçilerimiz için bu haberimizde derledik.
TÜBİTAK Personel Alımı
TÜBİTAK Savunma Sanayii Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü, Kısmi Süreli Proje Personeli hizmet grubuna 77 personel alımı yapacaktır. Başvurular https://kariyer.tubitak.gov.tr adresinden online yapılacaktır. Başvuru işlemleri 26 Nisan 2021 tarihinde son bulacaktır.
Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı
Öğretmen, psikolog, sosyal çalışmacı, fizyoterapist, veteriner ve mühendis alımı yapılacaktır. Başvurular, e-devlet üzerinden yapılacaktır. 
Milli Savunma Üniversitesi Personel Alımı
Hizmetli, Şoför, Aşçı, Berber, Garson, Terzi-Ütücü, Kaloriferci, Elektrik Mühendisi, Çevre Mühendisi, Veteriner Hekim, Diyetisyen, Tekniker (Harita ve Kadastro, Fotoğraf ve Kamera, Makine, Matbaa , İnşaat, İklimlendirme), Teknisyen (Marangoz, Metal işleri, Elektrik, Sıhhi Tesisat) unvanlarında personel alımı yapılacaktır. Başvurular 21 Nisan'da sona erecektir. 
Adli Tıp Kurumu Personel Alımı
Kimyager, Laborant, Koruma  ve  Güvenlik Görevlisi, Teknisyen, Hizmetli alımı yapılacaktır.  Başvurular 12 Nisan 2021 ile 22 Nisan 2021 tarihleri arasında Adli Tıp Kurumu'nun resmi sayfasından gerçekleştirilecektir.
Gelir İdaresi Başkanlığı Personel Alımı
58 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır. Başvurular 16 Nisan 2021 tarihine kadar yapılacaktır. başvurular GİB Personel alımı için başvurular Gelir İdaresi Başkanlığının http://sinav.gib.gov.tr adresinden alınacaktır. 
Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı
40 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Başvurular talep edilen belgelerle birlikte Belediye Başkanlığı'na şahsen  yapılacaktır. Başvuru işlemlerinin 26 Nisan'da başlayacağı belirtilirken, başvuru yapacak adaylarda KPSS ve lisans mezuniyet şartı aranacaktır. 
Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Personel Alımı
11 mühendis alımı yapılacaktır. Başvuru işlemlerinin 26 Nisan'da başlayacağı, 7 Mayıs 2021 tarihi itibariyle sona ereceği kaydedildi. Duyuruda başvuru işlemlerine ilişkin, "Başvurular, elektronik ortamda http://personelalimi.dsi.gov.tr adresinde yer alan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Sınav Başvuru Formu'nun doldurulması suretiyle yapılacaktır. Uygulamalı sınava girmeye hak kazanan adaylar başvuru formunu imzalı olarak Genel Müdürlüğe göndereceklerinden bir çıktı alınması zorunludur. 
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Personel Alımı
67 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacaktır. 10 Nisan 2021 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan ilana başvurular 15 gün boyunca şahsen yapılacak. Başvuru yapacak adayların unvanlara göre belirlenen özel şartlar ile genel şartları dikkatle incelemesi gerekmektedir.

memur alımı kamu personel alımı kamu memuru kamu personeli memurlar

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı