5 Kuruma 2 Bin 594 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! İşte Başvurular

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

5 Kuruma 2 Bin 594 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! İşte Başvurular
5 Kuruma 2 Bin 594 Kamu Personeli Alımı Yapıyor! İşte Başvurular Duran Can Ateş
Bu içerik 3747 kez okundu.


Yayınlanan ilanlara göre Orman Genel Müdürlüğü, Ankara Büyükşehir Belediyesi, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Dicle Üniversitesi, Trakya Üniversitesi memur, işçi, personel alımları yapacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…

Orman Genel Müdürlüğü Personel Alımı
Orman Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında görevlendirilmek üzere 81 ilimizde olmak üzere toplamda 2 Bin 83 işçi alımı yapılacaktır. Sözlü ve Uygulamalı Sınava, iş ilanında belirtilecek kadro sayısının 4 katı kadar aday çağrılacaktır. Bu adaylar noter huzurunda çekilecek kura sonucuna göre belirlenecektir. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden Haziran ayı içerisinde yapabileceklerdir. OGM işçi alımları 14-18 Haziran 2021 tarihlerinde başvurular alınacaktır.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
Ankara Büyükşehir Belediyesine en az ön lisans mezunu olmak üzere 250 kadrolu zabıta memuru alımı yapılacaktır. Başvuru için tüm adayların en az B sınıfı ehliyeti olması, lisans mezunları için KPSS’den 70 istenirken, ön lisans mezunları için en az 60 isteniyor. Adaylar başvurularını 14 Haziran ile 30 Haziran tarihleri arasında yapacaktır. Başvurular şahsen olacaktır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda KPSS 60 puanla ikamet şartsız 100 İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapılacaktır. Başvuru şartları; Sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, İtfaiye Eri kadrosuna başvuracak adaylar için sağlık açısından kapalı mekân, dar alan ve yükseklik gibi fobisi olmamak kaydıyla itfaiye teşkilatının çalışma şartlarına uygun olmaları, Zabıta Memuru kadrolarına başvuran adaylar için verilen en az B sınıfı ve İtfaiye Eri kadrolarına başvuran adaylar için en az C sınıfı belgesine sahip olmak olarak belirtilmiştir. Adaylar başvurularını 14 - 18 Haziran 2021 tarihleri arasında (18 Haziran 2021) yapacaklardır.

Dicle Üniversitesi Personel Alımı
59 Hemşire, 2 Hemşire, 1 Hemşire, 1 Diyetisyen, 1 Laborant, 1 Ebe, 6 Röntgen Teknisyeni, 4 Eczacı, 5 Sağlık Teknikeri (Ağız ve Diş Sağlığı, 3 Sağlık Teknikeri (Eczane Teknikerliği), 1 Sağlık Teknikeri (Patoloji Laboratuvar Teknikeri), 2 Sağlık Teknikeri (Diş Protez Teknikeri), 1 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Teknikeri), 1 Sağlık Teknikeri (Ameliyathane Teknikeri), 3 Sağlık Teknikeri (Anestezi Teknikeri), 2 Diğer Sağlık Personeli (Acil Tıp Teknisyeni), 2 Diğer Sağlık Personeli (Perfüzyonist), 4 Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter) alımları yapılacaktır. Dicle Üniversitesinin web adresindeki Online başvuru sistemine bilgiler eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurularak, istenilen belgelerin de eklenmesiyle birlikte elektronik ortamda başvuru yapılacaktır. Başvurular 9-18 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılabilecektir.

Trakya Üniversitesi Personel Alımı
Resmi Gazete’de yayınlanan ilanda en az lise mezunu daimi kadroda farklı unvanlarda KPSS puan sınırı olmadan ikamet şartsız 62 personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. Adaylar başvurularını ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden (5 Haziran 2021) itibaren 15 gün içinde yapacaklardır. İlana başvuru yapmak isteyen adayların 1 adet fotoğraf ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörlüğüne şahsen başvurmaları gerekmektedir.

memur alımı personel alımı kamu iş ilanıi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı