Kamuya Memur Alımlarında Son Gün! 8 Kuruma Onlarca Kamu Personeli Alınacak

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları yayınladıkları ilanlar ile personel, işçi ve memur alımı yapmaya devam ediyor. İlanlara göre çok sayıda personel alımı yapılacaktır. İşte o alımlar…

Kamuya Memur Alımlarında Son Gün! 8 Kuruma Onlarca Kamu Personeli Alınacak
Kamuya Memur Alımlarında Son Gün! 8 Kuruma Onlarca Kamu Personeli Alınacak Duran Can Ateş
Bu içerik 6202 kez okundu.


Kamu kurumları çok sayıda memur alımı yapacaktır. Alımlar farklı kurumlar tarafından çeşitli kadrolardan yapılacaktır. İşte alımlara dair tüm detaylar…
Sarkışla Belediyesi
Belediye 2021 yılı memur alımı kapsamında itfaiye eri alımı yapacaktır. 2020 yılında yapılan KPSS'den lisans seviyesinde P3 puan türünden en az 70 puan almış olan adayların başvuru yapabileceği ilan için 5 kişi alınacaktır.
TENMAK ( Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu )
2 aşçı yardımcısı, 10 silahlı güvenlik görevlisi, 8 temizlik personeli alımı yapılacaktır. Aşçı yardımcısı pozisyonu için adaylardan 60 KPSS Puanı şartı aranıyorken diğer kadrolar için KPSS siz Personel Alımı yapılacaktır. 
Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi
Ön lisans mezunu 10 sayaç okuma personeli, 10 tekniker ( inşaat, elektrik, makine, sıhhi tesisat ) alımı yapılacaktır. Lisans mezunu 1 makine mühendisi ve 2 inşaat mühendisi alımı yapılacaktır.
Emniyet Genel Müdürlüğü
Havacılık Dairesi Başkanlığında görevlendirmek üzere yapılacak alımlar 657 Sayılı DMK kapsamında 4/B olarak sözleşmeli kadro ile Pilot pozisyonunda yapılacaktır. 
Danıştay Başkanlığı
Başkanlık 5 kişilik boşluk ile Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapacaktır. KPSS puanı olan veya olmayan adayların başvuru yapabileceği ilan için adaylardan aynı zamanda YDS İngilizce şartı aranmaktadır. 
Gediz Belediyesi
3 düz memur, 2 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 2 mühendis, 1 mimar, 1 peyzaj mimarı, 1 şehir plancısı kadrosunda yapılacaktır. 
Azatlı Belediyesi
Genel İdare Hizmetleri sınıfında 1 Muhasebeci alımı yapılacaktır. Kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği ilan için lisans mezunu P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır. 
Yıldıztepe Belediyesi
Belediye erkek veya kadın adaylar içerisinden 1 tekniker alacaktır.

memur alımı kamu personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı