İŞKUR hastane personel alım iş ilanları

İş arayan vatandaşlar, her gün Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) güncel iş ilanları sayfasını inceliyor. Özellikle hastanelere yapılacak olan personel alımları vatandaşlar tarafından takip ediliyor.

 İŞKUR hastane personel alım iş ilanları
 İŞKUR hastane personel alım iş ilanları Duran Can Ateş
Bu içerik 24061 kez okundu.

Hastanelerde çeşitli pozisyonlarda çalışmak isteyenler güncel hastane iş ilanlarını araştırıyor. Yapılan araştırmalar sonucunda da İŞKUR’un çeşitli hastanelere, “Hasta Danışmanı”, “Hasta Kabul Kayıt Görevlisi” “Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi” “Hasta Refakatçisi” “Hastane Hizmetlisi””Hastane Temizlik Görevlisi” gibi pek çok birimlere alım yapıldığı görülüyor.

HASTANE PERSONEL ALIM BAŞVURU ARTLARI

KPSS şartsız hastane personel alımları için başvuruları online olarak yapabilirsiniz. En az ilkokul mezunu adayların başvuruda bulunabileceği personel alımları için genel başvuru şartları şu şekilde:

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

En az ilköğretim mezunu olmak,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmamak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular, ilan-sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Vardiyalı çalışabilecek

Çalışmasına engel olacak herhangi bir sağlık sorununun olmaması

ALIM YAPILACAK BİRİMLER

Alımlar İŞKUR üzerinden yapılacak. Yapılan hastane personel alımları için adayların yukarıda belirtilen şartların yanı sıra ilanların içerisindeki özel şartları da taşıması gerekiyor. 21 Ekim güncel hastane iş ilanları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

HASTA DANIŞMANI

HASTA KABUL KAYIT GÖREVLİSİ

HASTA KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME GÖREVLİSİ

HASTA BAKIMI TEKNİSYENİ

HASTANE HİZMETLİSİ

HASTANE TEMİZLİK GÖREVLİSİ

KLİNİK DESTEK ELEMANI

işkur iş ilanı personel alımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı