18 Kamu Kurumuna Yeni 1214 Kontenjan Açıklandı

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni memur, işçi, personel, eleman alımı başvuruları 15-16 Kasım itibarıyla başladı. 1214 kadro dağılımı tüm süreç.

18 Kamu Kurumuna Yeni 1214 Kontenjan Açıklandı
18 Kamu Kurumuna Yeni 1214 Kontenjan Açıklandı Duran Can Ateş
Bu içerik 4636 kez okundu.

16 Kasım 2021 tarihi itibarıyla Karamanlı Belediyesi, Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Narman Belediyesi, Turgutlu Belediyesi, Merkez Bankası, 19 Mayıs Üniversitesi, Turgut Özal Üniversitesi, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Gelir İdaresi Başkanlığı, Alparslan Türkeş Üniversitesi, Susuz Belediyesi, Katip Çelebi Üniversitesi, Atatürk Orman Çiftliği, Mersin Üniversitesi, ÖSYM, Sosyal Güvenlik Kurumu, Ticaret Bakanlığı tarafından yeni kadrolara başvurular alınmaya başladı.

Kamu personel alımı başvuru kontenjan dağılımları

 • Karamanlı Belediyesi 4 memur alımı,
 • Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5 personel alımı,
 • Narman Belediyesi 2 memur alımı,
 • Turgutlu Belediyesi 108 personel alımı,
 • Merkez Bankası 65 Kamu personel alımı,
 • 19 Mayıs Üniversitesi 80 personel alımı,
 • Turgut Özal Üniversitesi 5 eleman alımı,
 • Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 memur alımı,
 • Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 10 işçi alımı,
 • Gelir İdaresi Başkanlığı 750 memur alımı,
 • Alparslan Türkeş Üniversitesi 1 personel alımı,
 • Susuz Belediyesi 1 personel alımı,
 • Katip Çelebi Üniversitesi 4 personel alımı,
 • Atatürk Orman Çiftliğine 1 işçi alımı,
 • Mersin Üniversitesi 75 personel alımı,
 • ÖSYM 6 personel alımı,
 • Sosyal Güvenlik Kurumu 25 personel alımı,
 • Ticaret Bakanlığı 70 memur alımı kamu kurumuna toplamda yeni 1214 Memur, işçi, personel, eleman alımı başvuruları alınıyor. İşte tüm kontenjanlar ve detaylar:

Ticaret Bakanlığı 70 Memur Alımı

Ticaret Bakanlığı tarafından 8 ve 9. derece kadrolar için güncel - yeni memur alımı süreci başladı. Adaylar 24 Kasım 2021 tarihine kadar başvurularını yapabileceklerdir. Ticaret Bakanlığı bünyesinde 70 kadrolu memur alımı başvuru süreci başladı. Ticaret Bakanlığına 8’nci ve 9’uncu derece kadrolar için ticaret uzman yardımcısı alımları yapılacak. Başvuru için 100 TL sınav ücreti bulunmaktadır.

Sosyal Güvenlik Kurumu 25 Personel Alımı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız 25 Müfettiş Yardımcısı alınacaktır. SGK personel alımı için başvuru süresi başlangıç ve bitişi: Adaylar başvurularını 6 – 17 Aralık 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

ÖSYM 6 Personel Alımı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet şartsız 6 Uzman Yardımcısı alınacaktır. ÖSYM personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 29 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Mersin Üniversitesi 75 Personel Alımı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Mersin Üniversitesi ve Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 75 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Alınacak personellerin unvanları ve sayıları: 1 Canlı Manken, 15 Hemşire, 1 Sosyal Çalışmacı, 5 Sağlık Teknikeri, 2 Röntgen Teknisyeni, 5 Diğer Sağlık Personeli, 1 Teknisyen, 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 5 Büro Personeli, 25 Destek Personeli.

Mersin Üniversitesi personel alımı için başvuru ne zaman yapılacak: Adaylar başvurularını 29 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Atatürk Orman Çiftliğine 1 İşçi Alımı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Atatürk orman Çiftliği (AOÇ) bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS 1 puanla sürekli kadroda 1 Gıda Teknikeri alınacaktır. AOÇ personel alımı için başvuru ne zaman yapılacak: Adaylar başvurularını 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Katip Çelebi Üniversitesi 4 Personel Alımı

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız 4 Sözleşmeli Bilişim Personeli alınacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 1 Yazılım Takım Lideri-1, 1 Yazılım Takım Lideri-2 ve 2 İş Analisti, Eğitim Dokümantasyon Destek Personeli alımı yapılacak. Katip Çelebi Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 15 Aralık 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Susuz Belediyesi 1 Personel Alımı

Kamu kurumu tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az lise mezunu sürekli kadro personel alınacağı belirtilmektedir. İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilana göre Afyonkarahisar Susuz Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda KPSS şartsız 1 Sekreter alınacaktır.

Susuz Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Alparslan Türkeş Üniversitesi 1 Personel Alımı

Alparslan Türkeş Üniversitesi Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS şartsız sözleşmeli kadroda personel alınacağı açıklandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek KPSS şartsız 1 Tabip alınacaktır.

Alparslan Türkeş Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü (15 Kasım 2021) izleyen 15 gün içinde yapacaklardır.

Gelir İdaresi Başkanlığı 750 Memur Alımı

Gelir İdaresi Başkanlığı GİB 2021 yılı yeni 750 kamu personel alımı kapsamında yeni başvurular alınmaya başladı. 750 kadroya Gelir Uzman Yardımcılığı için sınav başvuru ekranı açıldı.

GİB 750 memur alımı için başvurularınızı aşağıdaki haberde yer alan başvuru ekranı üzerinden 24 Kasım 2021 Çarşamba günü saat 17.30'a kadar çevrim içi olarak başvurular yapılabilir.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi 10 İşçi Alımı

İŞKUR web sitesinde yayınlanan ilana göre Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda KPSS şartsız 10 Beden İşçisi alınacaktır. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 2 Memur Alımı

Kamuya sözleşmeli 4/B kadrosuna KPSS sınav şartı olmaksızın yeni personel alımı başvuru süreci bugün başladı. Kültür ve Turizm Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı başvuru ekranı açıldı. Kültür ve Turizm Bakanlığı kamu personel alımı başvuruları 15 Kasım itibarıyla başladı. Başvurular 3 Aralık’a kadar çevrim içi olarak aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapılabilir.

Turgut Özal Üniversitesi 5 Eleman Alımı

Turgut Özal Üniversitesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda en az ortaokul mezunu sürekli kadroda 5 personel alınacağı belirtilmektedir. İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilana göre Malatya Turgut Özal Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda KPSS şartsız 5 Bahçe Bakım Elemanı alınacaktır.

Turgut Özal Üniversitesi Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Karamanlı Belediyesi 4 Memur Alımı

Kamu kurumunca Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS 60 puanla ikamet şartsız 4 unvanda memur alınacağı açıklandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Burdur ili Karamanlı Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek KPSS 60 puanla 4 Muhasebeci, Ekonomist, Tahsildar ve İtfaiye Eri alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Karamanlı Belediyesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 13 – 17 Aralık 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

19 Mayıs Üniversitesi 80 Personel Alımı

19 Mayıs Üniversitesi Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS taban puan (2 kadro hariç) ve ikamet şartsız 80 personel alınacağı açıklandı.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Samsun 19 Mayıs Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek KPSS taban puan (Güvenlik ve Temizlik kadroları hariç) ve ikamet şartı olmadan 80 personel alınacaktır. Personel alımında yazılı sözlü sınav yapılmayacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 45 Hemşire, 2 Laborant, 15 Sağlık Teknikeri, 8 Diğer Sağlık Personeli, 2 Korum ve Güvenlik Görevlisi ve 2 Temizlik Görevlisi.

19 Mayıs Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günü (16 Kasım 2021) takip eden 15 gün içinde yapacaklardır.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi 5 Personel Alımı

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS ve ikamet şartsız sözleşmeli personel alınacağı açıklandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Sağlık Bilimleri Üniversitesi İstanbul (Hamidiye) ve Ankara (Gülhane) Külliyelerinde istihdam edilmek KPSS ve ikamet şartı olmadan 5 Sözleşmeli Bilişim personeli alınacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 1 Yazılım (Front-End) uzmanı, 2 Ağ ve Sitem Uzmanı, 1 Ağ ve Güvenlik Uzmanı ve 1 Ağ ve Bilgi Güvenliği Uzmanı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 30 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Narman Belediyesi 2 Memur Alımı

Kamu kurumu tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda KPSS 70 puanla ikamet şartsız 2 unvanda memur alınacağı açıklandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Erzurum ili Narman Belediyesi istihdam edilmek KPSS 70 puanla ikamet şartı olmadan 2 Mühendis ve Zabıta Memuru alınacaktır.

Narman Belediyesi personel alımı için başvuru süresi: Adaylar başvurularını 27 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapacaklardır.

Turgutlu Belediyesi 108 Personel Alımı

Kamu kurumu tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda KPSS şartsız farklı unvanlarda sürekli kadro 108 personel alınacağı açıklandı.

İŞKUR web sayfasında yayınlanan ilana göre Manisa ili Turgutlu Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek en az ilkokul mezunu sürekli kadroda 108 personel alınacaktır. Personel alımında KPSS şartı yoktur.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları: 83 Beden İşçisi, 8 Kamyon Şoförü, 4 Kepçe Operatörü, 7 Traktör Şoförü, 5 Şoför, 1 Çevre Teknikeri. Turgutlu Belediyesi personel alımı için başvuru zamanı: Adaylar başvurularını 20 Kasım 2021 tarihine kadar yapacaklardır.

Merkez Bankası 65 Kamu Personel Alımı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası TCMB 25 araştırmacı ile 40 uzman yardımcısı personeli alımı başvuru ilanı yayımladı. İşte Merkez Bankası kamu personel alımı başvuru süreci ve başvurulara dair tüm ayrıntılar. Adaylar başvurularını 16 Kasım ile 13 Aralık 2021 tarihleri arasında yapabilirler.

MEMUR ALIMI kamu personel alımı iş ilanı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı