5 İlan İle Kamuya 390 Memur Personel Alımı

Kamuya memur alımı kapsamında ilan yayımladı. 5 kamu kurumu bünyesine 390 kişilik kadro ile memur alımı detayları nedir?

5 İlan İle Kamuya 390 Memur Personel Alımı
5 İlan İle Kamuya 390 Memur Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 6610 kez okundu.

Kamu memur personel alımıilanları yayımlandıç. Az önce gelmiş olan ilan ilan 5 kamu kurumu bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere ilan yayımladılar. En az lise İlkokul mezunu prsonel alımı yapılacak olup  Ayroıca adaylardan KPSS veya şartı veya ALES şart aranacak. İşin Olsa ekibi olarak sizler için hazırladığımız bu haberimizde 20 kasım 2021 tarihe ile gelmiş olan ilanların hepsini sizlerle paylaşıyoruz.

İstanbul Üniversitesi:

Üniversiteye 299 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alımlar farklı kadrolarda yapılacak olup en az lise mezunu olan adaylardan başvuru alınacak. Ayrıca eğitimine göre 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacak. Alım yapılacak kadrolar, Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Büro personeli, Biyolog, Diyetisyen, Fizyoterapist, Psikolog, Laborant, Sağlık Teknikeri, Töntgen Teknikeri kadrolarında alım yapılacak  Başvurular başlamış olup Şubat ayının ilk haftası sona erecek.

Orman Genel Müdürlüğü 

OGM bünyesine İŞKUR ile işçi alımı yaoacak. 75 işçi kadrosu ile Engelli ve Eski Hükümlü işçi alımı yapılacak. Bu yönde 44 Engelli İşçi alımı ve 30 Eski Hükümlü alımı yapılacak başvuru için en az ilköğretim mezunu olmak gerekli. İŞKU üzerinden alınacak başvurular 24 - 28 Ocak 2022 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacak.

İstanbul Kültür Üniversitesi:

 Üniversite 2 kişilik boş kadro ile Doktor Öğretim Üyesi alımı yapacak. Başvuruakar 15 gün içerisinde yapılacaktır.

KTO Karatay Üniversitesi:

Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi nin Doçent Doktor ünvanı İçin mezuni olmuş olmaları gerek.

,

İstanbul Ticaret Üniversitesi:

Üniversiteye personel alımları farklı alanlarda yapılacak. Bu kapsamda Araştırma Görevlisi alınacak.

TED Üniversitesi :

Rektörlük bünyesine personel alımı için ilan yayımladı. Doçent, Doktor Öğretim Üyesi pozisyonlarında personel alımı yapılacak. Buna göre toplanda Üniversite rekmtülüğü Doktor Öğretim Üyesi ve Doçent adayları alınacak.

memur alımı kamu personelı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı