5 Kurum 591 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştiiryor

Kamuya 10 Şubat 2022 tarihi itibarıyla 5 kurum bünyesinde 591 yeni kamu personel alımı açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Kamu Denetçiliği Kurumu KDK, İSPER ve İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde yeni kadrolara başvuru süreci ve tüm detayları

5 Kurum 591 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştiiryor
5 Kurum 591 Kamu Personeli Alımı Gerçekleştiiryor Duran Can Ateş
Bu içerik 4833 kez okundu.

Kamu personel alımı başvuru kontenjan dağılımı

MEB TYP 385 personel alımı,

Aile Bakanlığı 174 personel alımı,

Kamu Denetçiliği Kurumu 13 personel alımı,

İSPER 10 personel alımı,

İzmir Büyükşehir Belediyesi 9 personel alımı olmak üzere 591 kadroya yeni memur, işçi, personel alımı açıklandı. İşte tüm detaylar ve başvurulara dair ilanlar:

MEB TYP 385 personel alımı başladı

Türkiye İş Kurumu İŞKUR'da Milli Eğitim Bakanlığı için TYP kapsamında 385 kadroya personel alımı başvuruları bugün başladı. Bakım Onarım ve Temizlik personeli alımı noter kurası ile belirlenecek. Başvuru yapılacak illeri ve kontenjanları aşağıdaki haberimizde inceleyebilirsiniz.

Kamu Denetçiliği Kurumu 13 personel alımı ilanı yayımladı

Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM bünyesinde Kamu Denetçiliği Kurumu KDİ için 3 farklı unvanda yeni kadrolara 13 personel alımı yapılacak. En az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği KPSS 60 puanla memur alımı için sınav yapılmayacak. Güvenlik, Temizlik görevlisi ve teknisyen alımı başvuru süreci ve detayları aşağıdaki haberimizde bulabilirsiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi 9 personel alımı

İzmir ili iş ilanları kapsamında Büyükşehire en az ortaokul mezunlarının başvurabileceği 9 personel alımı ilanı yayımlandı. Teknisyen, büro işçisi, sınıf annesi ve otopart görevlisi alımı başvuru detaylarına aşağıdaki bağlantıda yer alan haberimizden hemen inceleyebilirsiniz.

Aile Bakanlığı 174 personel alımı

Aile ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından SYDV kapsamında 28 şehir ve ilçede olmak üzere 174 yeni kamu personel alımı ilanı yayımladı. Temizlik elemanı, şoför, hasta ve yaşlı bakım elemanı, sosyal yarcım ve inceleme görevlisi, büro görevlisi, beden işçisi, sosyal market çalışanı, hizmet görevlisi alımı olmak üzere farklı branşlarda başvurular başladı. En az okur yazar olmak üzere adayların başvuru yapabileceği kadrolara dair tüm detayları aşağıdaki haberimizde inceleyebilirsiniz.

İSPER 10 personel alımı

İSPER bünyesinde olmak üzere 5 farklı unvanda yeni personel alımı başvuruları alınacak. Büro yönetimi elemanı, raportör, bilgisayar teknisyeni, bilgisayar teknoloji ve program teknikeri ile bilgi işlem destek elemanı kadroların başvurular alınıyor. Tüm detayları aşağıdaki haberimizde bulabilirsiniz.

memur alımı personel alımı ilan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
TEB Personel Alımı 12 Şehir İlanı; Lise Ön Lisans ve Lisans İş İlanları
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı
İŞKUR TYP 25-26 Aralık 40 personel alımı başvuruları başladı