istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Aile Bakanından 3 Bin ASDEP Personel Alımı Açıklaması

Fatma Betül Sayan Kaya (Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ) 3 bin ASDEP personeli alımı hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.

Aile Bakanından 3 Bin ASDEP Personel Alımı Açıklaması
Aile Bakanından 3 Bin ASDEP Personel Alımı Açıklaması Duran Can Ateş
Bu içerik 10302 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Aile Bakanından 3 Bin ASDEP Personel Alımı Açıklaması 
Fatma Betül Sayan Kaya (Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ) 3 bin ASDEP personeli alımı hakkında çok önemli açıklamalar yaptı. Yapılan açıklama ile Alımı yapılacak personllerin hangi bölümlerden olacağının bellirlendiğide belirtildi. Bakan Kaya televizyon programında yaptığı açıklamalarda ASDEP personelinin önemine değindi. Bu kapsamda sahada çalışmaların devam ettiğini belirten Bakan Kaya yeni personel istihdamlarının da yapılacağını ifade etti. 

Yapılan Duyuru İle 2018 yılı içerisinde toplam 3 bin personel alımı gerçekleştirileceğini müjdeleyen Bakan Kaya hangi bölümlerden alım yapılacağını da duyurdu. 

Bu Bölümler Şunlardır;

Psikoloji, çocuk gelişimi, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, sosyolog ve sosyal hizmet uzmanları yer almaktadır. Alımların ne zaman yapılacağı hakkında net bir açıklama yapmayan Bakan Kaya 2018 yılı içerisinde alım yapılacağını belirtmekle yetindi. 

780 Bin Kişiye Ulaşıldı

ASDEP personeline ciddi bir önem veren Bakan Kaya son 3 aylık zaman dilimi içerisinde toplamda 180 bin hanenin bu personeller tarafından ziyaret edildiğini ifade etti. Bu da toplamda 780 bin kişiye tekabül etmektedir. Bu rakamın ciddi bir rakam olduğunu belirten Bakan Kaya bu sayede toplumun dezavantajlı kesimlerinin tespit edildiğini ve sosyal risk haritasının oluşturulduğunu belirtti.
Şuan İçin Sürekli Olarak 3 bin personelin sahada aktif bir şekilde çalıştığını belirten Bakan Kaya yeni alınacak personeller ile daha fazla kişiye ulaşılacağını da belirtmiş oldu. Bakan Kaya bu programının önemini de her fırsatta dile getirmeyi ihmal etmedi. 

ASDEP Fatma Betül Sayan Kaya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek