BEDAŞ Mart 2018 En Az Lise Mezun Personel Alımları

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Mart 2018 personel alımı yayınladı.

BEDAŞ Mart 2018 En Az Lise Mezun Personel Alımları
BEDAŞ Mart 2018 En Az Lise Mezun Personel Alımları Duran Can Ateş
Bu içerik 12694 kez okundu.

BEDAŞ Mart 2018 En Az Lise Mezun Personel Alımları
Ülkemizde hemen hergün personel alımları yapılmakta, bizlerde siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince bu haberleri duyurmaktayız. Haberini yaptığımız ilan ile  Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. Mart 2018 personel alımı yayınladı. Başvuruları başlayan ilanlara Lise, Önlisans ve Lisans mezunlar başvuru yapabiliyor. Başvrular için önemli detaylar yazımızda mevcuttur.


Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. farklı pozisyonlara yerleştirilmek üzere lise önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından personel alımı yapacağını duyurdu. Alımı yapılacaklar  İstanbul merkez adresine istihdam edilecektir.  Alımlar için herhangi bir kişi sayısı ilanda belirtilmediği üzere başvuruda gecikilmemesi gerektiğini öneriyoruz.

Alım Yapılacaklara İlişkin Bilgi ve Şartlar

Elektrik Teknik Personeli 

Endüstri Meslek Liselerinin Elektrik Bölümü, Elektrik-Elektronik Teknolojileri Bölümü; Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisat ve Pano Montörlüğü veya Endüstriyel Bakım-Onarım alt dallarından mezun olunması yada Meslek Yüksek Okullarının Elektrik, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtım bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilir. Tercihen D, E, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip ve aktif sürücü, Tercihen Ekat Belgesine sahip, Vardiyalı olarak çalışabilecek, İletişim yeteneği gelişmiş, Takım çalışmasına yatkın, Dikkatli, titiz, ve öğrenmeye açık alınacaktır.

İş Sağlığı Güvenliği Uzmanı İçin

Tercihen Üniversitelerin Mühendislik fakültelerinden mezun (lisans mezunların hepsi başvuru yapabilir.), Minimum 4 yıl deneyimli, B Sınıfı İş Güvenliği sertifikasına sahip, İSG ile ilgili tüm yasal mevzuata hakim, Aktif sorumluluk ve inisiyatif alabilen, İnsan ilişkilerinde başarılı, etkin iletişim yeteneğine sahip ve  takım çalışmasını benimsemiş ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olanlar alınacaktır.

Bilgi Teknolojileri Yönetmeni

Lisans mezunu olması, İlgili alanda minimum 5 yıl tecrübeli, İyi derecede İngilizce bilen, Tercihen ITIL sertifikası olan, Proje yönetiminde deneyimli (tercihen PMP sertifikalı) ve Ekip yönetiminde tecrübeli olması gerekmektedir.

Eğitim Uzmanı

 İnsan Kaynakları Eğitim alanında en az 3 yıl deneyimli, Ms Office uygulamalarına hakim, Çözüm odaklı, iletişim ve organizasyon becerileri kuvvetli ve Eğitim içeriği oluşturma, geliştirme ve koordinasyonu konusunda tecrübeli olunması şart.


BEDAŞ Mart 2018 En Az Lise Mezun Personel Alımına Başvurmak için

http://www.bedas.com.tr/tr/sayfalar/140/insan_kaynaklari

Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. İstanbul BEDAŞ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak