istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

Devlet Kurumlarına 143 Sözleşmeli Memur Alınıyor (KPSS'li/KPSS'siz)

Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu veya kendilerine ait resmi internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile memur alımlarına devam ediyorlar.

Devlet Kurumlarına 143 Sözleşmeli Memur Alınıyor (KPSS'li/KPSS'siz)
Devlet Kurumlarına 143 Sözleşmeli Memur Alınıyor (KPSS'li/KPSS'siz) Duran Can Ateş
Bu içerik 7634 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

Devlet Kurumlarına 143 Sözleşmeli Memur Alınıyor (KPSS'li/KPSS'siz)
KPSS' li ve KPSS' siz alımlar yapan kamu kurumları her geçen gün ilanlar yayımlamakta. İşsizler için bir umut olan iş ilanları hemen hergün çeşiftli kurumlarca yayımlanmakta siz değerli okurlarımız için bu yazıları mümkün olduğunca sizlere ulaştırmaktayız. Kamu kurum ve kuruluşları, Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu veya kendilerine ait resmi internet siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile memur alımlarına devam ediyorlar. Alım yapılacak olan kadrolara farklı pozisyonlarda personel alımlı gerçekleşecek,  ilanlara ise çeşitli eğitim seviyelerinden mezun olmuş adaylar başvuruda bulunabiliyor. 

SÖZLEŞMELİ MEMUR ALIMLARI DEVAM EDİYOR

Devlete bağlı kurumlar yayımladıkları memur personel alımlarını Kamu Personeli Seçme Sınavı puan esasına göre yada alım yapılacak unvanın gerektirdiği diğer koşullara göre yapıyorlar. 

KPSS puan esasına göre yada KPSS şartsız personel alımı yapacağını açıklayan kurumların listesi şu şekilde,

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), Türk Standartları Enstitüsü, Devlet Su İşleri, Maliye Bakanlığı, Serhat Kalkınma Ajansı, Türkiye Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü, Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü, Uludağ Üniversitesi, Trakya Üniversitesi, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Türkiye Yazma Eserler Kurumu Başkanlığı, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi


Devlete Memur Alımlarında Aranan Genel Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak). Başka bir kurumda sözleşmeli memur olarak çalışıyor olmamak ve güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Devlet Personel Başkanlığı, İşkur veya kendi web sitesi üzerinden alım yapacağını açıklayan kurumların yayımladıkları ilanlara başvuru süreci devam ediyor. 

Söz konusu ilanlara başvurular ise kurumun açıkladığı şekilde şahsen veya elektronik ortamda yapılıyor. 

KPSS Devlet Personel Başkanlığı TÜİK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek