Pegasus Çok Sayıda Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alım yapacağını duyurdu.

Pegasus Çok Sayıda Memur ve Personel Alımı Yapıyor!
Pegasus Çok Sayıda Memur ve Personel Alımı Yapıyor! Duran Can Ateş
Bu içerik 16141 kez okundu.

Pegasus Çok Sayıda Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

 

Geçen haftalarda birkaç havayollarının alımlarını duyurmuştuk, bu alımlar arasına bir yenisi daha eklendi, Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alım yapacağını duyurdu.

 

Pegasus önce ülkemizde daha sonrada dünyanın dört bir çehresine seferler düzenleyen ve her sene sefer sayısını artırmaya özen göstermekte olan Pegasus büyüme oranını geliştirmekte ve özellikle yaz aylarının gelmesinden dolayı hem personel hem de filo sayısını artırmaktadır.  Pegasus bünyesinde açık pozisyonları istihdam etmek üzere nitelikler belirleyen ve ilanlar hazırlayıp  kadroların kamuoyuna duyurulması hem de başvuruların yapılabilmesi için ilanları kariyer siteleri aracılığı ile kamuoyuna duyurmaktadır.  Detay ve koşullar ile ilgili bilgiler nelerdir?

 

İLAN DETAYLARI NEDİR?

 

Pegasus iş ilanları için personel alımı yapmakta olup adayların hangi şartlara sahip olması gerekmektedir? Buna göre en az lise mezunu olmak, uçuş konusunda korku yaşamama, bazı pozisyonlar için belirlenen dilleri biliyor olmak, diksiyonu düzgün olmak, müşteri ilişkilerinde başarılı olmak, bazı pozisyonlar için tecrübeli olmak, ekip çalışmasına hakim olmak gibi şartlar aranmaktadır. Peki başvurular nasıl yapılacak ve alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak?

 

ALINACAK POZİSYONLAR ve BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

Pegasus kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre kabin memuru, mekanik teknisyen, işçi, ağ uzmanı, iş sağlığı güvenliği ve çevre uzmanı, yer ekipman bakım ve onarım uzmanı, kıdemli teknik satın alma uzmanı, engelli ofis destek elemanı, tecrübeli kabin memuru, kıdemli çalışma ilişkiler uzmanı gibi pozisyonlar için alımlar yapılmakta olup başvurularını yapmak isteyen adayların http://www.kariyer.net/firma-profil/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-7740-32618#tblFirmaIlanlari linkini kopyalaması ve tarayıcılarının url bölümüne yapıştırması başvurularını da ilgili pozisyonlar için gerçekleştirmesi gerekmektedir.

 

Pegasus Pegasus Hava Taşımacılığı Anonim Şirketi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Devlet Kurumlarının Alt Birimlerine KPSS'siz ve 50 KPSS İle Memur ve İşçi Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak
Birleşik Arap Emirlikleri'nden 2 Bin 660 Dolar Maaş Türk Personel Alımı Yapılacak