istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İŞKUR 23 Kamu Personel Alım İlanları

23 kamu personel alım ilanları yayınladı.

İŞKUR 23 Kamu Personel Alım İlanları
İŞKUR 23 Kamu Personel Alım İlanları Duran Can Ateş
Bu içerik 9485 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İŞKUR 23 Kamu Personel Alım İlanları

İŞKUR yaptığı yayımlar ile gerek kamu kurum gerek özel sektör için yaptığı ilanlarda personel bulma veya iş arayanlara iş kapıları açmakta, İŞKUR aracılığı ile 20 Mart 2018 de yayınlanan ilanlar ile Belediye, sulama birliği, Tarımsal araştırma enstitüsü ve Gıda yem kontrol merkez araştırma müdürlüklerine 23 kamu personel alım ilanları yayınladı. Alımlar ile ilgili detaylar yazımızda mevcuttur.

ALIM DETAYLARI

İŞKUR yaptığı yayımlar ile gerek kamu kurum gerek özel sektör için yaptığı ilanlarda personel bulma veya iş arayanlara iş kapıları açmaya devam etmekte buna göre 20 Mart 2018 de İş Kurumu tarafından Yarseli Sulama birliği 2 kişi, Yeşilbük Belediye Başkanlığı 8 kişi, Armutlu belediye başkanlığı 1 kişi, Karadere sulama birliği 8 kişi, Nazilli Belediye başkanlığı 1 kişi, Gıda yem kontrol merkez araştırma enstitüsü 1 kişi ve Bahri Dağdaş uluslararası tarımsal araştırma Enstitüsü 2 kişi olarak toplam 23 kişi Kamuya işçi alım ilanları yayınlandı. Başvuruları iş kurumu üzerinden şahsen veya aşağıda verilen ilan numaraları ile 29 Mart 2018 tarihine kadar on-line yapılabilir.


BAŞVURU İLANLARI HAKKINDA DETAYLAR


Konya bahri dağdaş uluslar arası tarımsal araştırma enstitü müdürlüğü 2 kişi tarımsal işçi (bitkisel üretim ve hayvan yetiştiriciliği) ilkokul mezun olanlar arasından B sınıfı ehliyeti olan ve Kalorifer ateşçi belgeli kişiler alınacaktır. İşkur iş ilan numarası 00004322923 olarak verilmiştir.

Hatay yarseli sulama birliği 2 kişi beden işçisi ilköğretim mezunu A2 ve B sınıfı ehliyetli personel alacaktır. İşkur 00004323572 ilan numarası olarak yayınlandı.

 

      style="display:inline-block;width:300px;height:250px"
     data-ad-client="ca-pub-6043105801720191"
     data-ad-slot="3531729050">

 

Yalova armutlu belediye başkanlığı 1 kişi beden işçisi alacaktır. Başvuracaklar ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. İş kurumu iş ilan numarası 00004327010 olarak açıklanmıştır.

Bursa Gıda ve Yem kontrol merkez araştırma enstitüsü müdürlüğü 1 kişi aşçı alacaktır. İlkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ilana 00004328240 ile yapmaları gerekmektedir.

Kastamonu T.C. Karadere sulama birliği başkanlığı 8 kişi Tarla ürünleri ve zirai sulamacı alınacaktır. Adaylar en az ilkokul en çok lise mezunu ve A2 ehliyetine sahip olmaları gerekmektedir. Başvuru ilan no 00004328352 olarak yayınlandı.

Aydın Nazilli Belediye Başkanlığı 1 kişi filit işçisi alacaktır. Adaylar işin niteliği gereği, Filit İşçisi mesleğinde en az 1 (Bir) yıl çalıştığını SGK Hizmet Dökümü ile belgelemesi gerekmektedir. İşkur 00004328662 ilan numarası olarak açıklandı.

Gümüşhane Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 8 kişi beden İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00004324485 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 29 Mart 2018 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Belediye sulama birliği Tarımsal araştırma enstitüsü ve Gıda yem kontrol merkez İŞKUR Gümüşhane Belediye Başkanlığı Aydın Nazilli Belediye Başkanlığı Kastamonu Bursa Yalova armutlu belediye başkanlığı Hatay Konya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
Adalet Bakanlığı'nda 35 Daire Başkanlığına Atamalar Yapıldı
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek
HSK: KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Gerçekleştirecek