Sağlık Bakanlığı 16 Kamu Personeli Alımı

16 Personel Alımı yapılacağı ilanını 16 Mart 2018 de yayınladı. Başvuru yapacak adaylar için 10 Nisan 2018 de sona eriyor.

Sağlık Bakanlığı 16 Kamu Personeli Alımı
Sağlık Bakanlığı 16 Kamu Personeli Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 12181 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı 16 Kamu Personeli Alımı
Personel alımları yapan kurum ve kuruluşların ilan detaylarını siz değerli okuyucularımız ile buluşturup ilanlara başvurular yapabilmeniz için sizlere kontak olmaya devam ediyoruz. Sağlık Bakanlığı yayınladığı personel alım ilanı ile Sözleşmeli 16 Personel Alımı yapılacağı ilanını 16 Mart 2018 de yayınladı.  Başvuru yapacak adaylar için 10 Nisan 2018 de sona eriyor. Başvuru elden veya posta yolu ile yapılabiliyor.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımları yapan kurum ve kuruluşlar ilan yayınlamaya devam etmekte, Yapılan açıklamaya göre 16 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 26 Mart 2018 ile 10 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Başvurular Bakanlığın İnsan kaynakları daire başkanlığına İnternet ortamından yapılabilir veya elden teslim edilebilir.BAŞVURULARA İLİŞKİN DETAYLAR

Personel alımları için Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (16) personel alınacağı bildirildi.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Ek olarak yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır. Başvuru Yapacak Adaylara Başarılar Dileriz.

BAŞVURU AYRINTILARI

Başvurular belgelerle beraber 26 Mart 2018 ile 10 Nisan 2018 (mesai bitimi 18:00’a kadar) tarihleri arasında Sağlık Bakanlığı Üniversiteler Mah. Dumlupınar Bulvarı 6001.Cadde No:9 Bilkent Çankaya/Ankara adresinde bulunan Sağlık Bakanlığı Genel Evrak birimine elden ya da posta ile teslim edilecektir. Belirtilen tarihten sonra başvuru yapanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sağlık Bakanlığı Bilişim Personeli Çankaya/Ankara

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Adliyelere En Az Lise Mezunu KPSS İle 4 Bin 170 Zabıt ve İcra Kâtibi Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak
Kültür Bakanlığı: 500 Kütüphaneci ve 285 Memur Alımı Yapılacak