Maliye Bakanlığı 13 Memur Alımı

Ankara Makiye Bakanlığı 13 Kamu Personel Alım ilanı 26 Mart 2018 de yayınladı.

Maliye Bakanlığı 13 Memur Alımı
Maliye Bakanlığı 13 Memur Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 12450 kez okundu.

Maliye Bakanlığı 13 Memur Alımı
Hemen hergün personel alımları yapılmakta, alım yapan kamu kurum ve kuruluşlar genellikle KPSS puanı ile alımlar gerçekleştirsede bazen KPSS'siz alımlar da gerçekleştirilmekte, Ankara Makiye Bakanlığı 13 Kamu Personel Alım ilanı 26 Mart 2018 de yayınladı. Alınacak Personel sayısı 13 kişi olarak açıklandı. Başvurular 26 Mart 2018 de başlamış olup 20 Nisan 2018 tarihi mesai bitiminde sona eriyor.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
İlan başvuru süresi başlamış olmakta olup, Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 Personel alınacağı yayınlandı. 20 Nisan 2018 tarihine kadar başvuru yapılabilir.

Başvuru yapacak adaylar için, 20 Nisan 2018 günü saat 17.30’a kadar Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı (MASAK) internet sitesinde (www.masak.gov.tr) yayımlanan “Başvuru Formu” eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulmak suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Adayların, fotoğraflarını ve başvuru için gereken belgeleri elektronik ortamda taratıp başvuru formuna eklemeleri zorunludur.ADAY BAŞVURU BELGELERİ DETAY
Başvuru formu, Özgeçmiş, Lisans diploması veya okul çıkış belgesi. Eğitimini yurt dışında tamamlamış olanların diploma denklik belgesi ve Mesleki tecrübeyi gösterir belge olması gerekmektedir.

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR
Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 13 Personel alınacağı duyuruldu. Alınacaklar 5 sözleşmeli “PROGRAMCI” ve 5 sözleşmeli “ÇÖZÜMLEYİCİ-SİSTEM PROGRAMCISI” pozisyonlarına, başvuran adaylar arasından boş pozisyonların 10 katı aday arasında başkanlığımızca gerçekleştirilecek. 2016-KPSS (B grubu) puan sırasına konulmak kaydıyla boş bulunan 3 sözleşmeli “MÜHENDİS” pozisyonuna yazılı ve/veya sözlü sınav yapılmaksızın, belirtilen süre içerisinde başvuran adaylar arasından yüksek puandan başlamak üzere puan sıralaması esas alınmak suretiyle yerleştirme yapılacaktır.

Ankara Makiye Bakanlığı KPSS MASAK Maliye Bakanlığı Mali Suçları Araştırma Kurulu Başkanlığı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak