istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

İki Kurum En Az Lise Mezunu 475 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ile Sahil Güvenlik Komutanlığı yayımladığı ilanları ile kamu personeli alımı yapacaklarını duyurdular. Söz konusu personel alım ilanlarına başvurular devam ediyor. Bu kapsamda söz konusu ilana başvurular hakkında tüm detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

İki Kurum En Az Lise Mezunu 475 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
İki Kurum En Az Lise Mezunu 475 Kamu Personeli Alımı Yapıyor Duran Can Ateş
Bu içerik 11809 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

İki Kurum En Az Lise Mezunu 475 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Geçtiğimiz haftalar da personel alımlarına devlet kurumlarınca hız verildi. Kurum ve kuruluşların personel açıklarınız gidermek kurum içi istihdamı sağlamak için alımlar yapılmakta buna göre, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü ile Sahil Güvenlik Komutanlığı yayımladığı ilanları ile kamu personeli alımı yapacaklarını duyurdular. Söz konusu personel alım ilanlarına başvurular devam ediyor. Bu kapsamda söz konusu ilana başvurular hakkında tüm detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

 

 

ALIM DETAYLARINA İLİŞKİN

Alım yapılacak olan  ilanalara başvurular devam ediyor. Peki hangi kurum kaç personel alımı yapacaktır? Bu bağlamda Devlet Personel Başkanlığının resmi web adresi aracılığı ile Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 335 kamu personeli alım ilanını, Sahil Güvenlik Komutanlığı da 240 kamu personeli alım ilanını yayımladı. Bu bağlamda söz konusu ilanların detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz. 

GÖÇ İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü 335 kamu personeli alım ilanına başvurular 9 Nisan 2018 tarihinde saat 10.00'da başlayacak ve 17 Nisan 2018 saat 18.00'a kadar devam edecektir. 

 

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI

Buna göre ilana başvuru yapacak olan adaylarda Göç İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 48’inci maddesinin (A) bendinde belirtilen nitelikleri taşımak, Bu ilanın, Ek-1, Ek-2A ve Ek-2B tablolarında istenen öğrenim şartlarını taşımak, 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, (01.01.1983 ve daha sonraki tarihlerde doğanlar), 2016 yılı Kamu Personel Seçme Sınavı (B) Grubundan, lisans mezunları için KPSSP3, Önlisans mezunları için KPSSP93 puan türlerinden en az 70 puan almış olmak" şartları aranmaktadır.


 

SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI KAMU PERSONELİ ALIMI

Sahil Güvenlik Komutanlığı yayımladığı ilanı ile 240 kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu kamu personeli alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar 9 Nisan 2018 ile 30 Nisan 2018 tarihleri arasında yapacaklardır.

 

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından ilana başvuru yapacak olan adayların "Daha önceden sözleşmeli personel statüsünde çalışanlar için, başvuru yapacağı tarih itibariyle sözleşme fesih tarihinin üzerinden en az bir yıl geçmiş olmak, Askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, askerlik çağına gelmemiş bulunmak, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, İlan edilen kadro unvanının hizasında belirtilen niteliklere sahip olmak." şartları aranmaktadır. Ayrıca adaylar KPSS puanı ve yaş şartı da aranmaktadır. 

Devlet Personel Başkanlığının Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Sahil Güvenlik Komutanlığı KPSS
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
İŞKUR Üzerinden: Aşçı Şoför ve Havuz Personeli Alımı 140 Şehir Kontenjan Dağılımı
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek
Millî Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Tunceli’nin Başarı Hikâyesi Türkiye İçin Büyük Bir Örnek