İşkur Aracılığıyla 1631 Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lİsans Mezunu)

Kamu kurumu ve özel sektör firmaları İşkur aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor.

İşkur Aracılığıyla 1631 Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lİsans Mezunu)
İşkur Aracılığıyla 1631 Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lİsans Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 19794 kez okundu.

İşkur Aracılığıyla 1631 Büro Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lİsans Mezunu)
Kamu kurumu ve özel sektör firmaları İşkur aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor. Bu kadrolardan bir tanesi de Büro Memuru kadrosu. Haber detay ve koşulları yazımızda mevcuttur. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR

İlanını yaptığımız haberimizde  siz değerli okuyucularımıza İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanlarını derledik. Bahsi geçen ilana tek bir kurum ya da firma tarafından yayımlanan bir ilan olmayıp çok sayıda firma tarafından yayımlanan ilanların derlemesidir. Haber detay ve koşullarını sizlerle paylaşıyoruz.


İŞKUR ÜZERİNDEN 1525 BÜRO MEMURU ALIMI İÇİN İLAN YAYIMLANDI

Yayımı yapılan Özel sektör alımları Büro Memuru alım ilanlarına en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar başvuruda bulunabiliyorlar. İşkur üzerinden bu kadro için yayımlanan detaylara göre firmalar, 1519 Büro Memuru (Genel) kadrosu için ilan yayımladı. Bunun dışında Büro Memuru (İdari İşler) kadrosu için 5 ve Büro Memuru (Dış Ticaret kadrosu için ise 1) ilan yayımlandı. İlana başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

İşkur üzerinden bu pozisyonlar için ayrıca Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı kadrosu için 105 ve Büro Yönetimi Elemanı kadrosu için 1 ilan bulunuyor. 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Büro Memuru (Dış Ticaret)                                                                                        I  1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Büro Memuru (Genel)                                                                                                I  1519
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Büro Memuru (İdari İşler)                                                                                          I  5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Büro Yönetimi Elemanı                                                                                                I   1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Büro Memuru Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı                       I  105        
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Kamu kurumu ve özel sektör firmaları İşkur aracılığıyla yayımladıkları ilanlar ile personel alımlarına devam ediyorlar. Büro Memuru pozisyonu için Türkiye İş Kurumu üzerinden ilan yayımlayan firmalar tarafından adaylardan istenilen koşullar şu şekilde,

Türk vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan özel şartları karşılamak.

İşkur üzerinden Büro Memuru pozisyonu için ilan yayımlayan firmalar yukarıda yer alan koşulların dışında ayrıca, belge sertifika, ikamet şartı, kamu kurumları için KPSS şartı gibi şartlar talep edebilirler. Bu şartlar ilanı yayımlayan kurum ya da firmaya göre değişir. 


İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?
Yayımı yapılan Özel sektör alımları Büro Memuru alım ilanlarına en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar başvuruda bulunabiliyorlar. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanlarına başvurular, kurumun internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapılıyor. 

Başvuruda bulunacak adaylar İşkur'un internet sayfasında yer alan Üye Ol sekmesi aracılığıyla üyelik işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Üyeliklerini tamamlayan adaylar daha sonra kendilerine uyan ilanlara başvuruda bulunabiliyorlar. 

İlanlara ulaşmak için ise İşkur iş ilanları sayfasında yer alan meslek adı bölümüne hangi pozisyon için başvuruda bulunacaksanız o kadronun ismini yazarak ulaşabilirsiniz. 

Büro Memuru ilanlarına ulaşmak için vermiş olduğumuz bağlantıyı kullanabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfada yer alan meslek adına yukarıda verdiğimiz kadrolardan birinin adını yazıp ara butonuna basın. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

 


İşkur iş ilanları sayfasına ulaşmak için
 https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

Büro Memuru İşkur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak