Lise Mezun 17 Bin Bekçi Alınacak (2018 Yılı)

İçişleri Bakanı 173. Türk Polis Teşkilatı yıl dönümü programında konuşma yaptı. Bakan Süleyman Soylu beklenen 17 Bin bekçi alım müjdesini konuşma arasında verdi. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

Lise Mezun 17 Bin Bekçi Alınacak (2018 Yılı)
Lise Mezun 17 Bin Bekçi Alınacak (2018 Yılı) Duran Can Ateş
Bu içerik 19945 kez okundu.

Lise Mezun 17 Bin Bekçi Alınacak (2018 Yılı)
Polis teşkilatına geçtiğimzi haftalarda alım yaıldığı haberlerini ilan detayları ile paylaşmıştık, buna göre İçişleri Bakanı 173. Türk Polis Teşkilatı yıl dönümü programında konuşma yaptı. Bakan Süleyman Soylu beklenen 17 Bin bekçi alım müjdesini konuşma arasında verdi. Başvuru yapacak olan adaylara başarılar dileriz.

ALIM DETAYLARI
Polis Teşkilatı 173. Yıl dönümünü geçtiğimiz günlerde kutladı, Türk Polis Teşkilatının 173. Yıl dönümü kapsamında düzenlenen programda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu konuşmasında bekçi alımları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bakan Süleyman Soylu Emniyet Genel Müdürlüğüne yerleştirilmek üzere 10 bin yeni bekçi kadrosu daha ilave edildiğini ve daha önce bulunan 7 Bin bekçi kadrosu bulunduğunu 17 bin bekçi alımı gerçekleştireceklerini açıkladı. Alımlar ilk önce 7 bin olarak yapılacağını ve 10 bin sonra 2018 yılı içerisinde yapılacağını ifade etti. Alımı yapılacak 17 bin bekçi alımlarında kaç kadro hangi şehir ve ilçeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bekçi alımlarına kimler başvuru yapabiliyor?


BEKÇİ ALIMLARI İÇİNİSTENEN ŞART VE KOŞULLAR 
Askerlik görevini bitirmeleri, 30 yaşından büyük olmamaları, görevini yapmaya engel olabilecek bir hastalık veya engeli bulunmadığını sağlık kurulu tarafından raporla belgelemeleri gerekiyor. En az ilköğretim (lise, önlisans ve lisans mezunlar başvuru yapabilir) mezunu olmaları gerekmektedir.

İçişleri Bakanı Bakan Süleyman Soylu 173. Türk Polis Teşkilatı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Bakan Süleyman Soylu Emniyet Genel Müdürlüğüne bekçi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak