İŞKUR TYP Bolu Denizli ve Van Şehirleri Bin 10 Personel Alımı

İş Kurumu toplum yararına programı kapsamında restorasyon ve tarihi kültürel mirası koruma işinde ve çevre düzenlemesinde çalıştırılmak üzere Denizli, Bolu ve Van şehirleri Bin 10 personel alımları ilan edildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İŞKUR TYP Bolu Denizli ve Van Şehirleri Bin 10 Personel Alımı
İŞKUR TYP Bolu Denizli ve Van Şehirleri Bin 10 Personel Alımı Duran Can Ateş
Bu içerik 9427 kez okundu.


İŞKUR TYP Bolu Denizli ve Van Şehirleri Bin 10 Personel Alımı
Personel alımlarına devam kurumlar alım yapmak için hız kesmeden ilanlar yayımlamakta, buna göre İş Kurumu toplum yararına programı kapsamında restorasyon ve tarihi kültürel mirası koruma işinde ve çevre düzenlemesinde çalıştırılmak üzere Denizli, Bolu ve Van şehirleri Bin 10 personel alımları ilan edildi. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIMLARA İLİŞKİN DETAYLAR
İŞKUR personel alımları için ilanlar yayınlamaya devam etmekte, www.kamumemuru.com ekibi olarak siz değerli okurlarımıza bu ilanları ve detaylarını sizlere ulaştırmaktayız buna göre, TYP Van, Denizli ve Bolu 1010 personel alımına başvuracak adaylar ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olabilmektedir. KPSS şartı bulunmayan ilana başvurular başlamış olup son başvuru 21 Nisan 2018 olarak görülmektedir. Alımların devam etmesi ve ülkemizde bulunan bütün şehirlerinde bulunan okulların güvenlik görevlisi, çevre düzenlemesi, ağaçlandırma, çevre temizliği ve hizmetli alım ihtiyaçları bitene kadar devam edeceği üzere takibi sitemiz üzerinden sağlayabilirsiniz. Şehir ve okulların ilana çıkması beklenmektedir.

BAŞVURU ŞART VE DETAYLARI
Personel alımları yapan kurum ve kuruluşlar hız kesmeden alım yapmaya devam etmekte, TYP kimler başvuru yapabiliyor. ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu olabilmektedir. İlana başvurularda KPSS şartı aranmamaktadır. Adaylar iş kurumu üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış 40 yaşından büyük olmamak, Emekli, malul, dul ve yetim aylığı almıyor olmak, TYP’den yararlanılmaya başlanan gün itibarıyla Sosyal Yardım Bilgi sistemi üzerinden yapılacak sorgulamada herhangi bir nakdi sosyal yardım almıyor olması gerek. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İş Kurumu TYP alımlarına başvuru yapmak için https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

81 İL 100 BİN İŞ İLANI İÇİN (TIKLAYINIZ)

İş Kurumu Denizli Bolu Van TYP www.kamumemuru.com KPSS https://esube.iskur.gov.tr/Typ/TypArama.aspx

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
Fibabanka: Personel Alımı Gerçekleştirecek
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak
İŞKUR Üzerinden: 41 Danışma Memuru Alınacak