istanbul evden eve nakliyat
depolama
depolama

1373 Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının arasından Büro Memuru alımı için yayımlanan ilanları siz okuyucularımız için derledik

1373 Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
1373 Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu) Duran Can Ateş
Bu içerik 13180 kez okundu.
evden eve nakliyat üsküdar evden evenakliyat sariyer evden evenakliyat şişli evden evenakliyat ataşehir evden evenakliyat bahçeşehir evden evenakliyat pendik evden evenakliyat bakırköy evden evenakliyat beykoz evden evenakliyat göktürk evden evenakliyat çekmeköy evden evenakliyat kayaşehir evden evenakliyat maltepe evden evenakliyat evden eve nakliyat istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat nakliyat firmaları nakliye beykoz evden eve nakliyat maltepe evden eve nakliyat ayeşilköy evden eve nakliyat kurtköy evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat istanbul ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat Çekmeköy Evden Eve Nakliyat
Şişli Evden Eve Nakliyat
Eşya Depolama
Halkalı Evden Eve Nakliyat
Kurtköy Evden Eve Nakliyat
Bakırköy Evden Eve Nakliyat
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat
Kağıthane Evden Eve Nakliyat
Şile Evden Eve Nakliyat
Tuzla Evden Eve Nakliyat
Sarıyer Evden Eve Nakliyat
Adalar Evden Eve Nakliyat
Maltepe Evden Eve Nakliyat
Göktürk Evden Eve Nakliyat
Kadıköy Evden Eve Nakliyat
Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat
İstanbul Nakliyat
Pendik Evden Eve Nakliyat
Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Yeşilköy Evden Eve Nakliyat

1373 Büro Memuru Alımı İçin İşkur Üzerinden İlan Yayımlandı (Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu)
Geçtiğimiz günlerde personel alımlarına ilişkin birçok ilanı siz değerli okuyucularımıza ulaştırdık bugün siz değerli okurlarımız için İŞKUR 1373 Büro Memuru Alımı İlanı hakkında bilgiler aktaracağız buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının arasından Büro Memuru alımı için yayımlanan ilanları siz okuyucularımız için derledik. Bu ilanlar tek bir kurum ya da firma tarafından yayımlanan personel alım ilanları olmayıp bu pozisyon için yayımlanan ilanların tamamının derlemesidir. İlana dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN DETAYLARI

İşkur üzerinden yayımlanan Büro Memuru alım ilanları 5 farklı branşta yapılacak ve toplamda 1373 personel istihdamı sağlanacak. 

Yayımlanan ilanda yer kadro detaylarına göre alım yapılacak personel sayısı şöyle, Büro Memuru (Dış Ticaret) pozisyonu için 3, Büro Memuru (Genel) pozisyonu için 1205, Büro Memuru (İdari İşler) pozisyonu için 14, Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı pozisyonu için 149 ve Büro Yönetimi Elemanı pozisyonu için 2 personel alımı yapılacak. 

İŞKUR İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARI
Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarının arasından Büro Memuru alımı için yayımlanan ilanları siz okuyucularımız için derledik buna göre, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında tüm adayların sahip olmaları gereken bazı koşullar bulunuyor. Bu genel koşulların dışında adayların ayrıca ilan metinlerinde yer alan pozisyonlara göre belirlenen özel koşulları da sağlamaları isteniyor. 

Söz konusu koşulları genel olarak aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanı yayımlayan kurumlar tarafından özel şartları karşılamak

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Büro Memuru pozisyonu için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını İşkur üzerinden yapacaklar. 

Adaylar öncelikle İşkur'un internet sitesine kendilerine ait bilgileri girerek kayıt olacaklar. Kayıt olma işlemini tamamlayan adaylar İşkur İş İlanları Arama sayfasından Büro Memuru alım ilanlarına ulaşabilir ve kendilerine uygun ilanlara elektronik olarak başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak olan adaylara www.kamumemuru.com ekibi olarak başarılar dileriz.

İşkur İş İlanları Arama sayfasına ulaşmak için (https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267)

İŞKUR Türkiye İş Kurumu www.kamumemuru.com
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
Pegasus Bünyesine En Az Lise Mezunu Personel Alımı Yapılacak
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek
BİM ve ŞOK Market Zincirleri 461 Personel Alımı Gerçekleştirecek